Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van köztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan aki szereti az ökölszexet? Ha igen, akkor hogy sikerült eljutni idáig? Kort írjatok.

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
persze nekem könyékig fölmegy 21/L
2015. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A régi batárommal többször csináltunk ilyet! Nagyon fel tudott izgatni. Egy ujj két ujj, aztán csak azt vettem észre, hogy belém csusszantotta az egész öklét. Nagyon meglepődtem, és iszonyat jó volt!
2015. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, kort nem írtam. kb 24-25 éves lehettem akkor. kettes voltam :)
2015. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a farka is alig megy be, nemhogy öklözzön :D
2015. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi csak a harmadik évben tettük meg. Engem mindig is izgatott. 3ujját rendszeresen használta, de akkor mondtam neki, hogy tágítson ki. Értette mit akarok. Nagyon nagyon sok síkosító kellett és sok idő, de eszméletlen jó érzés. Mondjuk utána napokig fáj ám a punci.
2015. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. 27éves voltam akkor
2015. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem mar sokszor volt gondom hogy nem tudok elelvezni mert tul tag csajt fogtam ki. szoval ilyet sose csinalnek, a punci legyen izmos es szuk.
2015. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nyíltan és őszintén mondtam, hogy élvezem a tágítást is. És, most kapaszkodjon meg minden olyan ostoba, aki szerint ki lehet tágítani egy izmos hüvelyt végleg: Inkább azt szokták kérni a pasik, hogy ne legyen ilyen szoros a hüvelyem. Normális hüvelyizomzattal, ököl szex után is lehet egy "szűk" puncit élvezni. Ennyi.
2015. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!