Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lehet találkozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találkozni /tisztelet a kivételnek/olyan nővel aki sex közben hangosan élvez megmondja hogy most nyald ki és lassabban vagy gyorsabban csináld vagy hogy nagyon jó vagy nem jó és más pózban csináld? Stb!

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan nő van hogy le fekszik és várja hogy meg dugd,hol vannak azok a nők akik le rúgják a csillárt és a szomszéd fel kel amikor meg dugom?

Csajok miért nem kommunikáltok sex közben vagy nem meritek kérni a férfitól hogy jobb legyen és szégyenlitek hogy élvezitek a szex et miért nem élvezitek a szex et hangosan ??

Főleg nők véleménye érdekelne



2015. jún. 22. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Fölöttem lakik egy.
2015. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi 4,5 éve vagyunka párommal, már az elején is hangoskodtam. Nyögések,istenem,jézusom és én szoktam is mondani, hogy most jó és keményebben.

Érdekes ha sem szex közben sem azon kívűl nm tud beszélni a szexről. Pedig arról lehet beszélni :)

Nekem is volt olyan párom aki feküdt és csak úgy volt... az első menet után szakítottam...ezt a vibrátor is tudja :D

2015. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat nalam legtobbszor az a gond hogy tul hangos vagyok es ha befogjak a szamat megjobban felizgat! Allando nyogesem es zilalasok jonnek ki a szamon. Csucs kozeleben pedig mar teljesen kiabalok es mondom is h jol dugjon meg es ne hagyja abba!
2015. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hangot adok ki, de sakálként üvölteni nem szoktam. Miért? Mert tekintettel vagyok arra, hogy mások is élnek a környezetemben, és nem biztos, hogy szeretnék hallani az orgazmusom. A szomszédomban lakik egy pár, és bizony baromira zavaró, mikor a csak torka szakadtából üvölt úgy, hogy még fejhallgatón keresztül is hallom.
2015. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Èn elèg hangosan szoktam èlvezni ès mindig szoktam mondani a pàromnak, hogy ez most nagyon jo v h erosebben.De nalam ez normalis es az lenne furcsa ha ezt nem fogadnak el.19/L
2015. szept. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!