Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha izgat nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha izgat nagyon az egymás előtti közös maszti?

Figyelt kérdés

Fiú - lány alapon, és csak az, semmi több és nem kamerában, mert ott nincs az önmegtartóztatás ami plusz izgató a dologban nagyon ... :-)

(f.)



2015. jún. 23. 06:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális! Minden pasit izgat egy masztizó nő látványa! Ha pedig találsz erre partnert, akkor meg szrencsés is vagy. :)

Nem beszélve arról, hogy ez esetben sem fertőzésveszély, sem a teherbe esés veszélye nem ál fenn!


Az viszont más kérdés mennyire tudjátok megállni, hogy ne lépjétek túl ezt a határt?

Hidd el kemény próba ez mindkét fél számára! :D

2015. jún. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1:

Éppen ezaz, az egymás előtti "önmegtartóztatás" ad egy másfajta plusz dolgot..

Nem tudom, lesz e valaki aki érti...

2015. jún. 23. 06:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én tuti nem birnám ki oda nyúlnék - nyalnék a csanak tuti
2015. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Lányok valaki beszelgetne velem
2015. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én értem, szerintem izgalmas. Bár eddig csak előjátékként masztiztunk egymás előtt néhány barátnőmmel, de érzem, milyen plusz izgalmat adhatna az, hogy nem érhetek hozzá a másikhoz, csak figyelhetem az élvezetét, és ő is figyel engem. Szerintem feltöltene. Lányok, valaki nem próbálja ki?:) (F)
2015. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mi szoktuk csinálni, néha fűszerezi az együttlétet. Szerintem jó dolog
2015. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6:

...,de nincs utána együttlét. ;-)

2015. jún. 23. 15:38
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
De azért a sperma mehet a cicidre?
2015. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok:

Nem mindig. Persze van, hogy utána nyomunk egy menetet, de már jó ideje vagyunk együtt, szóval néha kell valami újítás. Van, hogy csak én teszek az asszony kedvére, van hogy fordítva, van hogy csak maszturbálunk, van hogy csak orál, van, hogy egymáshoz nem is érünk.

Tudod, változatosság, mi ezt szeretjük, amelyikünknek éppen kedve van valami újhoz (általában nekem, de ritkán kapok szájhúzást), azt megcsináljuk


Szóval igen, szerintem jó az egymás melletti maszturbáció, még akkor is, ha nem értek egymáshoz egyáltalán. Ezek a szabályozások még különlegesebbé teszik. :)

2015. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális de engem így nem nagyon izgat az önmegtartóztatás. Kamerázva is azt élvezem, hogyfantáziálok róla milyen jó lenne kinyalni a puncit. Élőben nem bírnám azt kihagyni, hogy ne feszítsem rá az arcom. A dugást simán kihagynám csak a nyalást nem, úgy testközelből.
2015. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!