Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sértődött meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg?

Figyelt kérdés

A pasim nagyon ráizgult az anál témára, és már nem hagyott békén, hogy csináljuk. Oké, megtörtént az eset, nekem egyáltalán nem jött be (most ebbe ne menjünk bele, hogy szar vagyok, mert nem élveztem, meg ilyesmi). Utána megtörtént az is, hogy szexeltünk és a barátom aközben akarta áttenni a farkát a seggembe. NEkem ez tök rosszul esett, mert arra gondoltam, hogy biztos tág vagyok és nem élvezi a puncimat, vagy ilyesmi (nem hiszem, hogy tág lennék, mivel a puncim mindig szorítja a farkát, bár nem tudom), másrészt meg már majdnem elmentem, erre teljesen lelóhasztotta a kedvemet, de hagytam neki, mert örülök, hogy végre van pasim (akivel egyébként nagyon jól megvagyok), nem akarom, hogy ez is elhagyjon, mert nem akarom az anált.

Csak hogy megtudja milyen érzés ez (meg kíváncsi voltam, hogy hogy reagál), vettem egy vibrátort, és szex közben, amikor láttam, hogy már nagyon belejött, kértem, hogy hagyja abba, és elővettem a vibrátort, hogy inkább azzal dugjon tovább. Elképesztően kiakadt, nagyon megsértődött. És nem is volt hajlandó még a vibrátorhoz sem hozzányúlni és hazament. Most miért? Ugyanez történt fordítva, én hagytam neki, hogy a seggemet dugja, úgy, hogy már majdnem elmentem, és szar érzés volt, hogy nem tetszik neki a puncim. Nekem kötelező engedni, ő meg nem tesz a kedvemre? Most ez mi? Miért sértődött meg? A nőnek miért kötelező minden tűrni? A férfi meg ne csináljon semmit?



2015. jún. 24. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát azt ne kérd 1pasitól hogy dugjon fel magának 1vibrátort ...
2015. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Két ilyen primitív állatot.
2015. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Költőnő? ***** válasza:
megérdemlitek egymást xd
2015. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

#1 felreertetted a holgyet :) azt szerette volna a sractol hogy a vibratorral "dugja" tovabb ot nem maganak felnyomni.


Egyebkent ha nem esik jol mondd meg neki bakker hat ne legyel anyamasszony katonaja! ha szeret akkor igy is fog szeretni hogy normalisan szeretned a szexet ha meg nem akkor kerdem en: minek vagytok meg egyutt? :) Legy hatarozott es mondd meg neki a frankot! ;)

2015. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem agát dugja vele, hanem engem.. -.-

Ja, igen, primitív vagyok, mert ezt mertem tenni egy férfival! De az kit érdekel, ha egy nő nem szereti az anált. Neki kötelező csinálni, de nehogy egyszer az legyen, amit a nő akar... -.-

2015. jún. 24. 09:07
 6/18 A kérdező kommentje:

Ezt azért csináltam, hogy tudja meg, milyen érzés az, ha miközben a puncimban van és én nekem nagyon jó, kiderül, hogy közben azon gondolkodott, mikor rakhatja át a seggembe! Ez nekem rosszul esett, és egy szinten bosszút akartam állni rajta.

Tudom, hogy sok nő imádja az anált, de nem mindegyik. NEm hiszem, hogy én attól rosszabb lennék, de mindegy...

Látom az análmánia védelmezői jelentek meg itt, akiket zavar, ha egy nő visszaadja azt a szart, amit ti adtok neki, és nem csak tűr.

2015. jún. 24. 09:10
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen rájöttem miután leirtam sajnálom :D
2015. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Mindketten rettentő gyerekesek vagytok. Minek vagy együtt olyannal, aki egy primitív nyomorék és mindenáron akarja az anált, akkor is, ha neked nem jön be. Másrészt meg miért nem bírod kinyitni a szád és elmondani neki, hogy neked nem jön be az anál. Tényleg megérdemlitek egymást, ha azt se tudjátok normálisan megbeszélni, hogy kinek milyen vágyai vannak meg kinek mi tetszik. :)

Ha az én párom akarná az anált úgy, hogy nekem nem jön be, és még erőltetné is, hamar kiraknám.

2015. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi szeret téged az megérti jogy nem akarsz több anált.

Enyém is szeretné de nem hagy el amiért én nem.kb egyszer egy évben a szülinapjan megengedem de akkor is abbahagyjuk ha nem jó.

Az meg hogy otthagyott a pasi mert szettél volna vibrazorozni arra vall hogy csak az érdekli hogy ő élvezzen...

Azért meg ne tegyél meg neki mindent mert végre van pasid.látod ő hogy áll hozzád ez mindent elárul

2015. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen értelmetlen az egész sztori, határozottan egy análfóbiás, férfigyűlölő csajszi kitalált történetének tűnik.
2015. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!