Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismertem egy lanyt, de en...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lanyt, de en a fiukat szeretem . Szerintetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Eddig teljesen ugy gondoltam hogy en a ferfiakert vagyok oda. Szoval teljes oda adas.. Oral, anal, szex, es ezt mind elvezettel... De most megismertem egy lanyt egeszen joban kezdunk lenni. Egyik nap az oltozben voltunk egy ruhas uzletben es o ugy dontott a melltartoja nelkul probal fel egy toppot, annyira szep mellei voltak, ez jar azota a fejemben.. Persze azis hogy racsapott a fenekemre megdicserve h milyen feszes...

Most mit jelent nalam ez a gondolkozas?! En eddignem szoktam megnezni a lanyokat. De most rajta jar a fejem.. Lehetnek ezek csak fantazia szinten?! Vagy kivanom ot?! 23N


2015. jún. 24. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel a dolog ott szerintem van valami. De biztosan érzed hogy vonzódsz e hozzá, kívánod e őt, el tudnál e vele képzelni szexet vagy kapcsolatot, ha igen akkor gyanítom biszexuális vagy.
2015. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog van, mert míg nem tudja egész jól tudod nézegetni.Azért csak finoman.
2015. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!