Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem valakit össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nefelejcs21 kérdése:

Megismertem valakit össze járunk jó vele a szex jó vele beszélgetni azt mondta hogy szerelmes belém szeretem őt de nem vagyok szerelmes nem akarok az érzéseivel játszani hogy legyen tovább?!

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne játsz vele,keféltesd még meg magad párszor,mond el neki hogy ennyit szeretné aztán kész.Szerintem ő is megdugna még párszor nyugi.Amíg lehet használjátok egymást,aztán viszlát!
2014. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MINDENKEPP CSAK OSZINTEN! Ha szexre kell tudnia kell! Mert akkor el fog tudni engedni! Ne szarakodj tenyleg mas erzelmeivel FOLEG ha te megfelelsz neki!!! Tudom ezt tapasztalatbol. Volt lany akit szerettem de az elso perctol csak szeretok voltunk. Ezt o akarta igy es en elfogadtam az oszinteseget es akaratat. Mig mas csak jatszott velem es az tovig sertett es megszenvedtetett!
2014. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem akarom hogy vége legyen csak azért nem mondom hogy vágjunk bele a kapcsolatba mert félek nem szeretek bele és neki lesz rossz... meg hát csalódástól is félek picit
2014. szept. 21. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!