Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek ez normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez normális? :S 21/L

Figyelt kérdés

A minap a barátom úgy megdöngetett, hogy a végén sírtam.

4 óráig csináltuk. Csatakos voltam a vágytól, imádom mikor csináljuk. Sose volt még ilyen, hogy sírtam volna. Ez ilyen örömkönnyek voltak vagy nem is tudom. Megszámolni sem tudom hányszor mentem el a csúcsra. Kívántsm őt nagyon. Ő furcsán nézett rám. Az is lehet hogy szakít velem. Nem bömbölés volt, csak pityergés. Nektek volt ilyenben részetek? Fiúk! és nektek?


21/L


2015. jún. 24. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Csabika huzzál matyizni aztán irány az ágy kis busika
2015. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ajj de gáz... Álmodik a nyomor :)
2015. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő azt hiszi, hogy azért sírtál, mert valami nem volt jó? Mindenesetre tudasd vele, hogy igenis örömöt okozott, és hogy ez a sírás nem negatív dolog miatt volt, ahogy itt is leírtad.
2015. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen. Egyetlen egyszer....de én kimentem "inni" és nem vette észre a srác. Nagyon furcsa volt, nem tudnám megmagyarázni, hogy miért történt.
2015. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Beteg vagy!
2015. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hàt ez tol normalis dolog. Velem is elofordult es masokkal is elo szokott. Sok erzes+hormon,maskor islehet ilyen

Beszeljetek meg es,ha emiatt gaznak nez,hogy mar sirsz a gyonyortol,akkor a srac a gaz.

2015. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az is lehet hogy szakít velem."


Ezt miből gondolod? Miért szakítana veled?


Én amúgy egész gyakran el szoktam magam sírni az orgazmustól, főleg ha mind a ketten egy időben éljük át, de eszembe nem jutott soha, hogy ezért elhagyjon a párom.


Először mondjuk meglepődött, és az első pár alkalommal azt hitte, hogy valami baj van, vagy esetleg fájdalmat okozott, és eleinte mindig kérdezgette, hogy biztos minden rendben van-e, de aztán már megszokta, meg elhitte, hogy olyankor tényleg örömömben meg a felszabadultságtól folynak a könnyeim, és nem kell kérdezgetnie vagy vigasztalgatnia, csak szorosan magához ölelnie.

2015. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Én minden szex után elpityeredek a barátnőm ölébe.



Ja azért mond el neki hogy örömödben bögtél

2015. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
elmondtam neki. pont ez az. furcsán nézett olyan lenézően vagy nem tudom. Azóta alig puszil meg nap közben is...
2015. jún. 25. 22:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha az én barátnőm bőgött volna egy kiadós szex után, akármit mond egy darabig furán néznék rá.


De csak egy darabig, aztán jön a második menet a hétvégén :)

2015. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!