Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudtad, hogy ő az igazi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál akkor?

Mi a különleges benne?

Hány éves vagy most?


2015. jún. 15. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

14

Fogalmam sincs

16

Ja, és lány

2015. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát inkább olyanok válaszát várom, akik pl házasok :D vagy 10+ éve vannak együtt
2015. jún. 15. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:

pff... 14 évesen aszongya, hogy megtalálta az igazit... xD


Ránéztem, és beindult a kémia (ez elég lehangoló, mert olyan, mintha állatok lennénk... :/), utána megsimerkedtem vele, közös humorérzék, közös témák, kiegészítjük egymást a hiányosságainkban, segítünk egymásnak...

Tudtam, és most is tudom, hogy ő az egyetlen számomra. :)

2015. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20 voltam, most vagyok 42.


Nem tudom, mi fogott meg benne, de egyből tudtam, hogy ő az. :)

2015. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen 14 évesen... kívánom, hogy legyen így... de azért na :D
2015. jún. 15. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kirándulás alkalmával együtt töltöttünk pár órát és tudtam hogy nekem Ő kell és egy életre.

19 évesek voltunk.

A mai napig megnevettet, szeret és tisztel. Saját bevallása szerint felnéz rám és büszke arra hogy a felesége vagyok.

Most 38 évesek vagyunk:)

2015. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

33 voltam, most 37, valahogy úgy éreztem mintha évek óta ismerném és ezzel ő is így volt, csak később mondtuk ezt el, nagyon hamar egymásra tudtunk hangolódni minden téren és az eltelt idő azt mutatja. Mindig is őt kerestem, időbe telt, de örülök.

N

2015. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!