Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Behatolás előtti ráparázás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Behatolás előtti ráparázás megszünteti az erekciómat. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy ne parázzak? Szinte remeg a lábam mikor betenném..
2015. jún. 25. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Így nem kell betenni. Nem állsz rá készen...

22/F

2015. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Odáig eljutsz hogy ott vagy egy nővel teljesen meztelenül és a cél előtt parázol? Én még odáig sem jutok el hogy beszélgessek velük. De az biztos ha ott lennék egy nővel meztelenül és szexelhetnék akkor szanaszéjjel ba.znám!
2015. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Pedig nagyon akarom, nem tudom, hogy most meddig kellene várnom, hogy "készen álljak"
2015. jún. 25. 09:37
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

és te honnan tudod ezt #2es, ha még odáig sem jutottál el ? Valami lelki gátad lehet utána meg itt nagyzolsz a kis szűz p*csöddel, hogy mennyire megb*szn*d :DD Röhejesek vagytok :D


Egyébként már velem is volt ilyen amikor Isten tudja, hogy sikerült összejönnöm egy nálam sokkalta szebb lánnyal. Szerintem több előjáték a megoldás, esetleg kényeztessen addig szájjal amíg nem állsz olyan erősen, ha egyszer bejutottál nem lesz probléma próbálkozzatok ;)

2015. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pszt! ***** válasza:
100%

Istenem, de édes vagy :3 Szerintem nyugodtan mond el, hogy feszült vagy, mert nagy benned a megfelelési vágy. Egy értelmesebb nő ezt megérti és megnyugtat, ha meg nem az ne pazarold rá az idődet :*

Ugorj át hozzám, majd én megnyugtatlak :D

24/N

2015. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem raparazas ez, hanem tularado izgalom. Orulj neki :) Masok extrem sportokat uznek, hogy igy erezzek magukat :D


Amugy meg nyugi! A gyakorlat teszi a mestert.

2015. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5-ös Te ilyen nő vagy. Én a 2-es vagyok. nekem nem segítenél???
2015. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szűz vagy még kérdező, első szexed lesz?

Barátnőd mennyire gyakorlott már, hány sráccal volt elötted?

2015. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4-es a kettes vagyok. De eljutottam. Egy kur.ával. Úgy állt mint a cövek. Nagyon nagyot bas.tam. Ezért gondolom hogy semmi problémám nem lenne ha egy lánnyal szexelnék. Csak hát olyan lányt még nem találtam aki ellenszolgáltatás nélkül akar dugni.
2015. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pszt! ***** válasza:
2-es, 7-es apukám csak aranyos férfiakkal foglalkozok, akik nem akarnak szana és szét :*
2015. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!