Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el?

Figyelt kérdés
A sztori lényege : Duci lány az új barátnőm és nekem még nem volt ilyen csajom, múltkor már együtt voltunk és hát nekem furcsa élmény volt ,nem volt rossz sőt nagyon is élveztem a dolgot :) ,viszont fura volt a puncija ,olyan kis dundi volt és a nyalással problémáim voltak az elején...de a másik dolog ami zavar nem tartom magam a szex terén lúzernek sőt eddig nagyon pozitív visszajelzést kaptam az eddig barátnőimtől,viszont ezzel a lánnyal gondom van én vagyok neki a 2 akivel lefekszik és közölte velem hogy nagyon élvezi velem a dolgot mert nagyon szenvedélyes vagyok ,de ő nem tud elélvezni senkinél sem sikerült eddig sőt magának sem tudja .... hogy tudnám ezt a lányt annyira megnyugtatni,ellazítani hogy elélvezzen ,elmondása szerint velem érezte eddig azt hogy majdnem .... egyébként a trollok kedvéért: nem kamu kérdés nem 15 éves vagyok hanem 25,nem vagyok b....asz , ja és lehet szar a helyesírásom :D

2015. jún. 25. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Csikló?
2015. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináljátok minél többször, az majd ellazítja.
2015. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es :D tudom mi az ....ne nézz már hülyének...
2015. jún. 25. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Rajtad kívül 1 emberrel volt de már eldöntötte, hogy nem tud elélvezni senkivel se? Az kemény!
2015. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Saját magának sem tudja elérni hogy sikerüljön
2015. jún. 25. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:

túlságosan bebeszéli magának, addig nem is fog elmenni amíg ezt mondogatja és erre gondol.

az már gond ha magának se tudja...ez passz hogy mitől lehet

2015. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hülye a kérdés! Mert amíg a csaj nem tanulja meg, rohadtul nem fogja mással élvezni! Jó, vannak csodák, de csak nem abban bízol, mert az szinte lehetetlen.

Bocs, de a csajomat fél perc ujjazással elélveztetem. Mondjuk nem is béna, idejében megtanulta és nem a csiklóját bizgerálta mint a hülye tinik!

2015. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!