Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akik szeretik a kikötözé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik szeretik a kikötözést. Miért jobb így nektek? Ugyanazt kötözés nélkül is megkaphatjátok, mert szeretünk titeket.

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Mr Pofon kb. megfogalmazta, amit szerettem volna. :)


Viszont, azért annak a szubnak sem könnyű, aki "szubabb", mint amennyire a Domja "Dom".

Akkor jön a "brat"-ség és a provokáció, ami a dinamikát már elmozdítja- és, amin szvsz. a legtöbb D/s pár elbukik.


Válaszolva a konkrét kérdésre (bár, lány vagyok, )


Nem, nem kaphatjuk meg kikötözés nélkül :) A szex, orgazmus a legtöbb ilyen esetben csak amolyan "melléktermék".

Ezt elég nehéz elmagyarázni egy -úgy tűnik- nem ilyen beállítottságú embernek, de megpróbálom :)


A kötözés lényege az önfeladás-önmegadás-áldozathozatal és az, hogy ez által a Dom "ajándékként" megkapja a szub bizalmát, elfogadását, beletörődését, illetve, ha úgy alakul, akkor az örömét is. A szub pedig ADHAT- így, nagy betűkkel :) Az alázat, elfogadás és az, hogy esetleg megtesz az adott pillanatban lehet, nem túl kellemes dolgokat, amik a Dom ( és, a szub) örömére tesznek később, együttesen értékké kovácsolódnak.


Nagyon nehéz elmagyarázni, mert megvan a szépsége, romantikája ( most, hogy próbálom megfogalmazni, párás szemmel vigyorgok ) amit egy "kívülálló" nem ért, mert csak a korlátozást és, ha van szadista vonal, akkor a fájdalmat látja.


Röviden: a párod nem "megkapni akar valamit", hanem adni Neked :)


Szerintem, beszélgessetek sokat a vágyaitokról, egy felől, jobban megismeritek a másik vágyait, más felől, egymás megértésének az lesz a kulcsa :)

2015. jún. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sose tiltakoztam a kötözés ellen és az análon kívül mindent boldogan fogadtam.
2015. jún. 28. 02:06
 13/14 anonim ***** válasza:

A kiszolgáltatottság izgat. A kötözés néha több annál, mint egy szimpla, szexuálisan izgató, szerepjáték elem. Néhány embernél (nálam is) néha már már meditációnak is mondhatnám, amikor a helyzet hatására felszabadult adrenalin, endorfin elárasztja a testemet. Az biztos, h a szexualitás egészen új oldalát lehet megélni így.

A kettős érzés különleges: egy olyan személytől függeni, teljesen alárendelni magad, kiszolgáltatni, akit szeretsz, és akiben maximálisan megbízol. Olyan ez, mint egy extrém sport, pl. a bungee jumping, tudván h biztonságos kötélen lógsz, mégiscsak rengeteg adrenalin termelődik benned, igen, ezért könnyű rászokni, a kikötözöttségre is.


És ez persze fordítva is igaz. Ha te vagy a kötöző fél, akkor persze nem a félelem, kiszolgáltatottság, hanem a hatalom részegít meg, h apároddal bármit megtehetsz... és a biztos tudat, h természetesen, soha nem fogsz semmilyen körülmények közt ártani neki... de ő hagyta neked h, átvedd az uralmat... ez a kettős érzés is fenomenális.


Én mondjuk jobban szeretek kikötözve lenni, jobb szeretem, mert elengedhetem magam végre, ott már nincsenek döntéseim, nem kell agyalnom semmin :)


A plusz meg persze az, ha a kötözés nem csak ilyen látszat dolog, hanem valóban, komolyabb bdsm keretében zajlik, nem feltétlenül a fájdalom a lényeg, hanem a totális kiszolgáltatottság elérése...

2015. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert ki kötve izgalmasabb a játék. És őket is izgatja a szituáció.
2020. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!