Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Valóban igaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Valóban igaz mindaz, amit a természetes kiválasztódással kapcsolatban mondanak?

Figyelt kérdés

Csupán azért kérdem, mert gyakran hallani és nem tudom mire vélni.Számotokra csak a legelőnyösebb külsővel rendelkező, legférfiasabb, legrátermettebb pasik kellenek? Vagy ez a kijelentés is csak az általánosítások táptalajául szolgál?

Természetesen érthető, hogy a legjobbakra vágytok, de egész egyszerűen nincs annyi helyes és férfias pali, hogy minden nőnek egyaránt jutna.


Tényleg szempont nálatok a gének örökítése? De mi van azokkal, akik mondjuk kevésbé jobb géneket örököltek? Ők selejtek a szemetekben?


Ugyanígy, vannak olyan nők is akik kevésbé jó géneket örököltek, mégis olyan szintű pasira vágynak, aki nem lehet az övék?


Létezhet megalkuvás, józan belátás?

Mert azért lássuk be, hogy az élet nem egyformán méri az adottságokat.


Nem provokatív szándékkal írtam a kérdést. Mindent választ szívesen fogadok.


23/f



2015. jún. 27. 21:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

# 9/10


A kérdésemben említettem, hogy nem provokatív szándékból írtam a kérdést. Erre megkapom, hogy aljas vagyok meg nőgyűlölő.


Írtad, hogy teljesen normális az, ha egy nő egy fölötte lévő kategóriából választ, viszont ha ezt egy férfi teszi, akkor azt mondják nincs az rendjén, meg maradjon meg a saját nivójánál. Ha egyenlők vagyunk, akkor miért van ez?


Nekem az a véleményem, hogy mindenki maradjon a kaptafájánál. Átlagos az átlagossal, kiemelkedő a kiemelkedővel.


Egyébként köszönöm a válaszod.

2015. jún. 28. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!