Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átszakadt a szűzhártyám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtünk a barátommal és mikor betette tövig (elég nagy van neki) kicsit fájt meg "feszült" de se vérzés se hirtelen fájdalom nem volt. Pedig szűz voltam.. nem értem..értelmes válaszokat várok Köszi

2015. jún. 28. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem minden lanyverzik az elso egyuttletnel. A szuzhartyad attol h szuz voltal lehet meg sem volt. Mondjuk viciklizes vagy sport kozben is elszakadhatott. Azt nem erzed. Nekem is igy volt. Elso egyuttletnel nem vereztem csak picit fura erzes volt. Szoval orulj inkabb neki h nem lett kellemetlen az elso :)

Ne aggodj van ilyen. 23N

2015. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm.:)
2015. jún. 28. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnom se vérzett csak nagyon szuk volt eleinte.
2015. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!