Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSMben, fétisben, hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSMben, fétisben, hasonló devianciában érintett emberek-párok: A ti környezetetek tud erről? Ha igen, hogy viszonyul hozzá?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért tudna a környezetem? Csak a legbizalmasabb barátaimmal esik szó ilyenről.
2015. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Senkinem semmi köze ehhez. :)

Akinek szeretném, elmondom. :)

2015. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A környezetbe beletartozónak értettem a legbizalmasabb barátokat :)

Nyilván nem beszélgetek a szexuális életemről a szomszéd mari nénivel, de pl. barátnőkkel stb előfordul az ilyen.-


Jogos az észrevételed, rosszul fogalmaztam meg :)

2015. jún. 28. 19:28
 4/14 A kérdező kommentje:

:D na, most már :)


Akkor azok a bizalmasok, akik többnyire tudnak az ilyen dolgokról tudják vagy előttük is tabu? Ill. ha tudják, hogy reagáltak rá amikor megtudták - azóta másként kezelnek?

2015. jún. 28. 19:30
 5/14 anonim ***** válasza:
#2: Akik tudnak róla, azok mind az ilyesfajta élvezeteket szeretik. Egyetlen egy "kívülálló" barátomnak meséltem erről, de egyáltalán nem néz rám más szemmel.
2015. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem beszéltem róla eddig senkinek a környezetemből, valószínűleg nem is fogok.
2015. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. válaszoló voltam. Nem néznek rám más szemmel azóta.

Kár, hogy olyannak nem tudom elmondani, akivel ki is próbálhatnám, pedig egyszerű aranyos játékról lenne szó.

Férfi

2015. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20éve kiderült rólam és akkor igen nagy dolog volt,de ma már a normál szex a ritka
2015. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

egyik barátnőm és a húgom tud róla csak :D

normálisan viszonyulnak hozzá, nekik nem jön be a téma, de nem ítélik el. meg szoktuk osztani a tapasztalatokat, és mindig jókat derülünk rajta, hogy milyen mások az elképzeléseink pl az egetrengető szexről :D

2015. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szűk baráti körben néha elhülyéskedünk efféle témákról is, de nincsenek a homlokomra írva a "deviáns" vágyaim. :-D Mondjuk a "civil életben" is érdekelnek olyan témák, amik gyakori elemei a fantáziálgatásaimnak, vagy a kedvenc felnőttfilmjeimnek, szóval, aki ismer, az nem lepődne meg túlzottan, ha kiderülne egy-két dolog. :-D
2015. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!