Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Működhet a kapcsolat két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolat két ennyire hasonló ember között?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő. Mindketten a 20-as évek végén járnak.

Mindenben hasonlítanak!

Talpraesettek, nyitottak rengeteg dologra, sikeresek a munkájukban - elég jól is keresnek,határozottak, munkamániások és irányítás mániások mind a ketten.

Minden stimmel közöttük, a párkapcsolat, a szex...

De egyiknek sem volt még hasonló párja, és nehéz megszokniuk , hogy a másik szinte ugyanolyan kaliber mint saját maguk. Viszont nagyon ragaszkodnak egymáshoz, pont azért mert nem találtak még maguk mellé ennyire "megfelelő" partnert.

És ez sok lemondással jár. Néha át kell engedni az irányítást és a döntéshozást a másiknak, a kapcsolatban/ szexben.


Működhet hosszútávon kompromisszumokkal egy ilyen kapcsolat?


2015. jún. 16. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ettől lehet a mérleg nyelve mindig középen,mert kompromisszumot kötnek :)
2015. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb párosítás. Hülyeség, hogy az ellentétek vonzzák egymást.

A másik feledet keresed, ami nem azt jelenti, hogy olyat aki tök más mint te, mert az max az agyadra menne.

Olyan ember a legjobb akinek minden dolgára vevő vagy, hasonló az érdeklődési kör, a gondolkozásmód, az életritmus, a világnézet, az élethez való hozzáállás, mert akkor nincs olyan, hogy egyik akarna valamit, a másik nem, stb stb.

Ez a legjobb. Ha te ilyen párt találtál, el ne engedd!

2015. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nos, a probléma az, hogy ez a tökéletesség ijesztő :)

Az én véleményem is az, hogy hasonló emberek között működhet csak igazán jól a kapcsolat, hasonló érdeklődés, beállítottság stb.

Az, hogy minden más is stimmel mint pl, a szex is, ez meg maga a csúcs. Csak az eddigi defektes kapcsolatok után ez furcsa.

És furcsa az is, hogy van még ennyire hasonló ember mint én.

2015. jún. 16. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet. A domináns jellemeknek két típusa van, az amelyik lábtörlőt keres maga mellé, meg az, aki társat. Ha mindketten a második csoportba tartoznak akkor gyümölcsöző kapcsolat lehet az övék.
2015. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Quasar07 válasza:
Működhet. Simán. Sőt, jobb is így mintha egymás szöges ellentétei lennétek.
2015. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!