Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek a mérettől. Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a mérettől. Volt már valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátommal zuhanyoztam,és felállt neki.Durván üti a 20 cm-t.Azt mondta akarja,én pedig besokkoltam,és azt mondtam,hogy álmos vagyok majd holnap.Nem arról van szó,hogy nem akarom,hanem arról,hogy félek.

20L



2015. jún. 16. 07:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Pedig a lányoknak a nagy kell, nem is értem.
2015. jún. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehetne,hogy csak az értelmesek írjanak?
2015. jún. 16. 07:08
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
megmondod neki, hogy just the tip :D
2015. jún. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Attól félsz hogy nem fogod érezni, mert kicsi? Sajnos soknak még húsz centis sincs.
2015. jún. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azert remelem aludni tudsz
2015. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem durva,nincs mitől tartanod-kitágul.Ha fáj,szólj neki,hogy óvatosabban és ne nyomja be teljesen.Legjobb ha lovaglóban kezdtek neki,így te irányitod,hogy milyen mélyre menjen.
2015. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mennyivel nagyobb mint az eddigiek?

Kérd meg,hogy finoman dugja be,ki kell tapasztalni,hogy a puncid kényelmesen mennyit fogad be.A vastagsággal szerintem nem lesz gond ha dugtál már néhányszor.

2015. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

# 6


Komolyabb tétben fogadnék, hogy te nem puncit hordasz a lábaid között, mint az a sok más másik hozzászóló sem, akiknek a hasonló kérdéseknél írt válaszaiból úgy tűnik, azt gondolják, hogy a hüvely végtelen mértékben képes mind keresztben, mint hosszában tágulni. :-)


Kérdező, ha a vastagsága nem tűnik vészesnek, akkor szerintem csak abban az esetben van gond, ha a barátodban nincs annyi odafigyelés, ügyesség és önkontroll, hogy ne legyen olyan mély a behatolás, hogy neked fájdalmat okozzon azzal, hogy telibe találja a méhszájadat.


Nyilván hátránya a 20 cm körüli, vagy feletti méretnek, hogy a nők túlnyomó többségénél nem tesz lehetővé teljes behatolást - ha egy férfi mindenképpen erre vágyik, akkor olyan nőt kell keresnie, aki ilyen anatómiai adottságokkal rendelkezik.


Ha megbízol a barátodban olyan tekintetben is, hogy tud rád figyelni, szerintem nincs okod a félelemre - de ha a helyedben lennék, én őszintén elmondanám neki, hogy mi a helyzet.

2015. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 6


Elnézést, szeretnék tőled bocsánatot kérni, mert én voltam figyelmetlen - igazából nem írtad, hogy feltétlenül annyit tágul, hogy teljes hosszában be tudja fogadni azt a méretet, ami "durván üti a 20 centit". (Másrészt szerintem nagyon hasznos tanácsokat adtál - szóval még egyszer bocsánat! )

2015. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
végul is ertheto hogy felsz de ha megmondod neki h ovatosan banjon veled es hosszu elojatek stb nem lesz baj ;)
2015. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!