Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, akinek sok szexpartnere volt? (fiú vagyok, ne írjatok privit)

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Mit értesz az alatt, hogy sok?

Mindegy! Sosem firtattam egyik partnerem múltját sem. Ha azt érzem, hogy én vagyok a számára a nagy Ő, és én is hasonlóan vélekedek róla, akkor igen!

Nem tudom miért van az, hogy a mai fiatalok azzal foglalkoznak (tisztlet a kivételnek) hogy előtte a lánynak hány pasija volt és kivel mit csinált pontosan az "ágyban"!

ez mind nem számít, és lehet tudni sem akrnék róla, a lényeg hogy most engem szeret és az én kedvemben akar járni.

2015. jún. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem, max dugni lehet olyannal . Azért kéne jobban meggondolni mindenkinek, hogy mit tesz, kihatással lehet a jövőjére párkapcsolatilag.
2015. jún. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

kinek mi a sok...


ha pl húsz körül vagy, és voltál már 15 pasival az siman belefér nekem...

de ha 17 vagy, és ugy voltal ennyivel...az mar nemigazán...és így tovább..


egy 30 as nő 20 partnerrel még simán jó. de ha bevallana hogy már 50 fszt fogott nembiztos h szivesen beállnék a sorba....

2015. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Aki ri banc, az mindig az is marad.
2015. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Persze. Tapasztaltabb, tudja élvezni az életet, valszeg' kevésbé vannak gátlásai, stb..stb..stb és ami elég fontos, hogy nem akkor fog rádöbbenni, hogy kimaradt az életéből, hogy kiélje magát, amikor velem lesz.


Le lehet pontozni, de ez általában vagy a tapasztalatlanabb srácoknak probléma, mert félnek, hogy nem lesznek a csajnak elég jók, vagy pedig a különféle elbszott társadalmi elvárások, amiknek egy része totál fszság.

2015. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. 8-9 a max, amit még tolerálok, de azt is csak ha nagyon szép.
2015. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Persze, ez nem mérvadó.

Gondolj bele, egy szingli harmincas, ha 18 évesen kezdte (ami nem gyakori), és évente csak 2-3 partnere volt (ami azért nem sok), akkor már 36-nál járunk.

2015. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én az #5-ös versenyzővel értek egyet: nem árt az, ha van tapasztalata.

A múltjával különben sem tartozik elszámolni! (ha minden csaj olyan szűziké lenne, mint itt egyesek szeretnék, akkor a fiúknak egymásba érne a farkincájuk)

És az is igaz, hogy a kevésbé magabiztos, kezdő kiskrapekok azok, akik a "tisztességet" elvárják...

2015. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ti miért akarjátok megmondani hogy a másiknak mi számítson egy kapcsolatban és mi nem?
2015. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!