Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti miért szégyellitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért szégyellitek ha saláta puncitok van?

Figyelt kérdés
Ez miert baj nektek? Fiuk nektek ez nem tetszik?

2015. jún. 30. 09:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem, sose jutna eszembe szégyellni.
2015. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt mondom: válogatós fa...sznak kutyában a helye :) Aki azon kezd el dilemmázni, hogy kinek milyen a puncija, az meg is érdemli, hogy leminősítsék a fütykösét... Nekem még nem volt dolgom babapuncival, de a salátát kifejezetten jó nyalni ;)


23/F

2015. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a kutyaba tennem ink, mint a salataba xd
2015. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%
Köszönjük, kedves utolsó, legalább több marad nekünk, akik a NŐRE kíváncsiak, és nem rúgjuk ki, ha véletlenül nagyobb kisajkai vannak... fogadjunk, ha a te farkad kerül szóba, mélyen hallgatsz, vagy egyszerűen csak, mivel monitor mögött vagy, hazudsz egyet...
2015. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!