Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csirkemáj mellé milyen saláta...

Csirkemáj mellé milyen saláta illik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
uborka pl
2015. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kertünkben van fejes saláta, abból szeretnék valamit mellé.
2015. jún. 28. 08:20
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Akkor a sima ecetes-cukros vizes salátát ajánlanám. A máj azért elég száraz, biztos valami "levesebb" dolog illene hozzá.
2015. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Elsőre én is savanyút mondtam volna, csalamádé, uborka. De csinálhatsz egy vegyes salátát, nem kell, hogy neve legyen. Én szoktam ilyet és mindig sikere van, a lényeg, hogy friss legyen minden és ropogós, de ha a kertből jön, nem lehet gond. :) A saláta mellé mehet kígyóuborka, paprika, szárított vagy koktél paradicsom, póré vagy újhagyma, csemege vagy bébikukorica, fehér vagy félkemény sajt, ha félkemény sajt, akkor szoktam bele almát is felkockázva, ha fehér sajt, akkor olajbogyót. Szereti a fenyőmagot, napraforgómagot és a petrezselymet is. Dresszingnek meglocsolhatod citrom levével és extraszűz olivaolajjal, vagy csak tökmagolajjal. Finom egy hígabb tartár öntettel is.
2015. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem igazából bármilyen. Főleg, ha rántott májról van szó.

Resztelt májat én tört krumplival szoktam enni, és úgy már illik hozzá a savanyúság is (szintén bármilyen), de magában salátával elég nehezen tudom azt elképzelni.

2015. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"A kertünkben van fejes saláta, abból szeretnék valamit mellé" Akkor meg mit is kérdeztél?
2015. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap bazsalikomos paradicsom salátát csináltam mellé.
2015. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!