Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Edesvizi nemes hallakal...

Edesvizi nemes hallakal meglehetne ezt csinalni?

Figyelt kérdés
Szaritani es vakuumcsomagolni mint a tengeri halakat. Pl pont most munkaba edeschilivel izesitett szaritott makrellat vettem, mivel fustolt huto sem kell neki. Ezt miert nem copyzzuk le a sos vizekkel rendelkezo orszagoktol, szep nagy csuka, sullo, pisztrang (ok ebbol van only szaritott csomnagolt) husokat szasritani, ha akarjuk izesiteni es vakuumcsomagolva a boltokba rakni! Nem arany aron es szerintem nagyon nepszeru lenne! Borokhoz, piritoshoz, salataval... Be creative Hunagria!:D

2015. jún. 23. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen NAGYMAGYAR vagy, akkor írj magyarul, ne pedig magyar-angol keverék nyelven.


Másodszor ehhez megfelelö technológia, üzem, szakember is kellene, ezenkivül megfelelö felvevöpiac - és egyik sincs.

2015. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én komáznám, csak nem tudod nem borsos áron adni, mert nem fogja megérni.
2015. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinu, hogy a magyar halpiaci helyzet mar jopar evtizede kialakult kishazankban. Mi nem vagyunk nagy halevo nemzet. Amennyi az eves kereskedelmi szukseglet, azt el is latja a jelenlegi halkereskedelmi halozat. Amugy is hekket eszik a magyar (ami ugyebar tengeri hal). Ilyen halfogyasztasi kultura mellett nem erdemes ebben a szektorban gondolkodni.

A jominosegu halainkat lasd. balatoni sullo pedig premium kategoria es kulfoldre ertekesitjuk.

2015. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ha elmesz Szilvasvaradra, a Szalajka-volgyben kaphato pisztrangbol mindenfele foldi jo.
2015. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1 lenne kereslet, persze nem, annyi, mint a szar olcso termekekre, de szerintem egy-ket kisebb uzemet eltartana a piac! Nem tudom hol laksz, de pl pesten van 4 michelin csillagos etterem, ezek alt.ban expenssive enough! Es van 4 pragaban van 2 es tobb kelet europai orszagban egysem csak ausztriatol nyugatra! Vzgyis van reteg aki venni! Plusz a turistak! Nem is a kongigsbrau-t vasarolo ember lenne a cel, hanem aki a bekesszentandrasi porojt keresi!
2015. jún. 23. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Minek használsz idegen szavakat ha azt sem tudod hogy kell helyesen írni...
2015. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Semmilyen nyelven nem tud helyesen és érthetően írni, ezt nézzük el neki.


Szerintem nagyon rossz ötlet. Mégpedig azért, mert a szárított makréla kilója sokkal olcsóbb, mint a nyers csuka/süllő. Szerintem egyébként sem a csuka, sem a süllő húsa nem alkalmas ilyen elkészítésre. Persze biztosan meg lehet csinálni, de szerintem nem lenne túl finom. Ráadásul, mint írtam, sokkal többe kerülne, mint a makréla. És a makrélát sem vesszük. Tehát ez az ötlet minden szempontból egy rossz ötlet.

2015. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerezd meg ezt a könyet (talán könyvtárból sikerül) rengeteg hasznos információt tartalmaz. Üzleti szempontból én kétszer is meggondolnám.

[link]

2015. jún. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!