Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok camszexet illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok camszexet illetve erotikus levelezést folytatni idegenekkel? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
18F
2015. jún. 30. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! Vadidegen pasikkal,és ez benne az izgalmas! Skypén, persze arc nélkül! 19L
2015. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. Minél mocskosabb a virtuális szex, annál jobb! (F)
2015. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol szoktatok ilyenre partnert talalni? (Persze ezen az oldalon kivul)
2015. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én itt szoktam szexchatelni egy iszonyat tehetséges fiúval. Arra nincs is szó hogy az milyen jó.
2015. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én snapchat-en küldök képeket most eg ysrácnak akit itt ismertem meg és sztem nagyon jó dolog amúgy bi vagyok 14/F
2015. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Levelezést elég gyakran. Camozni csak akkor, ha normális a másik fél, valamint, ha valamilyen oknál fogva felkeltette az érdeklődésem.
2015. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A maszturbálásban semmi rossz nincs! Elvégre csak játék nem fekszel le senkivel és egészséges! Izgató lehet, nem mindenkinek de akinak az annak jó! Akit popiba duziznak van olyan lány Aki ott élvez az erogén zonája ott van! Akkor mi van? Szeremncsés! ez van! Mindekiben van kis perverzitás csak ki kell hozni belöle! Akinek dolgzonak a hormonjai az egészség és fiuk ne nézétek le azt a lány ha maszturbál valakivel hiszen ti is kiveritek ez egyenlöség ha mutassátok egymásnak a nemi szervét! Nem meglázás! az amegl´zás ha csak az egyik fél nézi a másik nem csinál semmit! A mai világban nem rossz az a lány Aki maszitizik akár lefekszik kalandból mással! tapasztalt kell! Az a rossz ki péznért lefekszik és pánzárt muassa a testit! Talán a férfi is prosti ha kiveri a lányak vagy megkur valakit? Nyugat Europ´ban ez természetes a kaland és szorkozás mig Nics párja valakinek nincs megesküvel nem él eggyüt a párjával anak szabad szexelni!Melesleg tisztelj´´etek azt a lányt Aki megmutasa magát mert veletek csinál jót a fiuknak más az érzlme és Aki jót csi´nal vele azt nem szbad dobni és lenézni! Ennyi! a Skype cimem lányok zacsko.tibor puszi a nemiszeretekre!
2015. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!