Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy győzhetném le a "félelmem"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetném le a "félelmem"?

Figyelt kérdés

Nem szeretném kielégíteni a barátomat orálisan, mert még nem csináltam ilyet és félek, hogy nagyon béna lennék, nem élvezné, fogazásról nem is beszélve.. megalázónak érezném, hogy ott bénázok, nem szeretném, hogy kinevessen vagy csalódjon. Mit tegyek? lányok ti nem "féltetek" az elsőtől? komolyan már jobban tartok tőle, mint a szüzességem elvesztésétől, de ahogy mondtam nem azért, mert undorodom vagy bármi! Egyszerűen csak félek, hogy nem leszek elég jó.

18/L



2015. júl. 2. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez az első, és hogy örülnél, ha kedvesen, a háttérből irányítana
2015. júl. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jön majd magától, nem lesz gond, ne aggódj :-)
2015. júl. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy senki sem full tudassal ugrik neki az elsonek. Minden elso (legyen szo barmirol) a kiprobalasrol szol. Es nem tudsz olyan bena lenni, hogy a baratod (aki nem mellesleg szeret) felretolna, hogy najo inkabb hagyjuk. Pont hogy o is segitokesz lesz. Es az se baj, ha mondja mit hogy csinalj, igy neked is konnyebb es o is jobban elvezi majd. Ne stresszelj :)
2015. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorolj rajtam,és ha azt mondom,hogy már szuper,akkor próbáld a barátodon...
2015. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!