Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyire zavar titeket, ha egy nőnek pocija van?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy óriási nagy hasa van, hanem alapból karcsú, csak a has részen van egy kis felesleg, amit tényleg maximum pocinak lehet nevezni.

2015. júl. 3. 09:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Egyetltalán nem zavaró.
2015. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
jó lehet a csecsed is
2015. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik :)
2015. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nincs is pocid:)
2015. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

és itt hol a kis felesleg?


számomra izgató ha van egy kis plusz :)


22F

2015. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, ez a kép teljesen jó hasat mutat. Nem kell olyan laposnak lennie, mint egy asztallap, sőt, jó, ha van mit simogatni, puszilgatni. Ennyi.
2015. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Ez lóf**asz esti fénnyel.

Ez semmi.

2015. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre magamon, hogy tetszeni szokott a dolog.

Szerintem aranyos.

Egyáltalán nem kizáró ok nálam, sőt...


22/f

2015. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kedves kérdező, de te tök hülye vagy. Nem sértegetni akarlak de ez nem poci. Ez egy sima has. Igen az alhasadon van némi zsírpárna ettől nem tökéletesen lapos, de feltételezem, hogy nem is edzel heti 5x 4-5 órát, mint egy profi fitnesszes. Akkor meg teljesen normális.

Meg a genetikától is függ, hogy hogyan formálódik az alkatod hízás/fogyás hatására.

Van egy nagyon pici pocid ami kb a fél tenyeremben elférne, azaz elhanyagolható.

Ha esetleg mégis elégedetlen lennél magaddal, ahogy a legtöbb nő. Csinálj hasprést esténként (mondjuk kezdetben 3*15-ös szériákkal indulva hogy a végén 4-5*20-25 is meglegyen), hogy feszesedjen az izom és akkor nem így fog kinézni és a már mostani szép alakod is mégtökéletesebb lesz.

De így is szuper vagy. Más lány ölne egy ilyen alakért.

2015. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem zavar, nekem még tetszik is!:D

Nem változott a véleményem, hogy megnéztem a képet, de minek takarod ki a lényeget?:DD

Amúgy hány éves vagy?

2015. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!