Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha a barátnőtöknek van pici pocija? :D

Figyelt kérdés

vagy csak a lapos has a szép?

[link]


2013. márc. 7. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar a picipoci, ha tényleg csak pici.
2013. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:

Ez még nem is poci, csak nem deszka a lány.

Az ilyen a legjobb.

2013. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg pici a poci,akkor nem zavar.
2013. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a lapos has a szép, de eleve mindenkinek más tetszik.

Mivel én alapvetően sportos vagyok ragaszkodom hozzá hogy a partnerem is az legyen. Ezért nekem mondjuk kicsit kiábrándító lehet hogyha akárhova nyúlok, mindenhol puha az illető. Félreértés ne essék, nem a női testépítőkre vagyok gerjedve, de azért egy kis kardió edzés, meg tornázás nem árt meg, és egészséges is.

2013. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha pici nem :) ink a lapos de a pici poci is szexi
2013. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! a férfiak, srácok épp úgy nem szigorúak ezekkel az apró külsőségekkel kapcsolatban mint ahogy mi nők sem. Persze van aki nem szeeti a duci emberket, de az hogy ha épp picit szélesebb a csípője (de vékony) vagy van egy pici hasa vagy picit nagyobb a feneke, vagy van pici narancsbőre épp ugy nem lényeg egy pasinál mint ahogy egy normélis nőnél, lánynál sem kizáró ok hogy ha nem kockás egy srác hasa hanem csak simán lapos vagy épp van rajta 1 cm háj. Gondolom ez nálad sem annyira lényeg, igy hidd el a pasiknál sem. 28/N
2013. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt!
2013. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!