Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb tőlem sokkal, nekem ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb tőlem sokkal, nekem ő lenne az első barátom. Kéne egy kis segítség. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Interneten 5 hete megismertem egy férfit. Azóta már találkoztunk, megvolt az első csók (nekem abszolút az első). Nagyon jól éreztük magunkat, szombaton is találkozni fogunk. Minden este beszélünk telefonon, általában fél órákat, de napközben is ha ráérünk. Szerintetek mennyi idő után mondhatnám a szüleimnek hogy nála szeretnék aludni? (csak aludni, semmi mást, és ezt ő is megérti) A szüleim azt hinnék lefekszem vele?

én 18 ő több mint 10 évvel idősebb


2015. júl. 3. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Örülj neki,hogy nem egy ecsethajú kis köcsögöt szedtél össze,ne foglalkozz senkivel!


A szüleid pedig,ha van eszük elfogadják és támogatják a dolgot. (Inkább egy FÉRFI,mint egy drogos/piás csíra gyerek legyen a lányom párja alapon.)


37/Kan

2015. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire biznak benned.
2015. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
90%
Persze, hogy azt hinnék hogy dugni mész, de talán igazuk is van. A pasid ha nem muja akkor tutira rádmászik. Kerüld el a problémákat ha nem akarsz vele még dugni.
2015. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Bizalommal nincs gond, kölcsönös, sőt édesanyámmal olyan mintha barátnők lennénk...

de nem korai ez 5 hét után? illetve most van 5 hét, és kb augusztus elejére terveznénk

2015. júl. 3. 10:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó tervezni, a legjobb dolgok spontán történnek, te nem kívánod őt?:)
2015. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

agusztus elején már majdnem 10. hét lesz

nemtudom, szerintem bármit mondanak meg kell értened, mert mégiscsak tőlük függsz, és mégiscsak alig 1 hónap

de szerintem már mondhatod nekik, mert mégiscsak 18 vagy, ha lefekszel vele, azt sem tudják megakadályozni a szüleid, ha nem mostz, akkor később fogod csinálni, igy kell hozzáálniuk

valószinüleg számitanak arra hogy lesz szex, és ezért vonakodva állnak hozzá

nem feltétlenül mászik rád, mivel lehet hogy tiszteletben tartja a kérésed, de ha rádmászik akkor se hidd azt hogy nem tisztel, csak felajánlja, meg reménykedhet a pettingben

2015. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

tudom, hogy tiszteletben tartja a döntésem, ugyanis azt is felajánlotta már az első találkozásnál, hogy ott aludhatok, de a vendégszobában, nem kell vele aludjak

korainak tartom még ezt a lefekvést.. pláne hogy az első komoly dolog az életemben.. de amúgy igenis kívánom őt, ezzel nincs baj :) 7-8 évet amúgy simán letagadhat

2015. júl. 3. 10:56
 8/21 anonim ***** válasza:

Miért kéne nekik elmondani?

Amikortól érzed.

Nem ismerjük szüleidet. De ha zavarna, mond nekik nem akarsz vele lefeküdni.

Wha's hard?

2015. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön lefeküdni vele, csapasd ki kézzel, engedd hogy kinyaljon. Kicsit későn kezded, probléma az hogy ennyi idős férfi már gyors tempót akar. 15-16 évesen még tök természetes fullos szex előtt több hónap egyre intenzívebb petting.
2015. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A korotokban nem látok gondot, az ott alvásban sem ennyi idő után. Elmondásod szerint a pasi odafigyel, tiszteletben tart. Találkoztatok már, fogtok is még, sok meglepi nem érhet.

Hogy a szúleid mit gondolnak?

Nem lehet tudni.

Megbiznak benned?

Irod, anyukáddal olyanok vagytok mint a barátnők. Gondolom elhiszik akkor, hogy nem szexeltek.

De a jó viszony azért ne tévesszen meg! Más barátnősködni és más anyaként dönteni. Apukádról nem is beszélve.

Ha például tegyúk fel vallásosak. Van egy határ ameddig elmegy, hogy akár a fiú ügyeid is meg tudod beszélni vele. De lehet, hogy ott aludj, már ezen a határon tul esik.

Viszon! Ezek szerint nyugodtan le tudsz ülni vele ezt megbeszélni!

Hogy mit lehet és mit nem, ez akkor fog világossá válni. Hiába mondunk bármit. Ezek csak tippelgetések lesznek. :)

2015. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!