Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése esetén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése esetén melyik a jobb behatolási mód?

Figyelt kérdés

A gyors és kemény döfés?

Vagy a lassú és gyengéd becsusszanás?


Lány vagyok és szűz és sokat gondolkoztam már ezen. Hiszen gyantázáskor gyorsan kell lerántani a gyantacsíkot a lábról, és úgy kevésbé fáj, és így gondolom a szűz hártya szakadása is csak pillanatnyi fájdalom lenne, míg ha lassan hatolna be a delikvens fiatalember az áhított lyukba, akkor tovább tartana a szakadás is.

Tapasztalatok szerint melyik a kevésbé fájdalmas behatolási módszer?


2015. júl. 3. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha oda kerülsz, csak a következő képp érdemes.Hosszú előjáték,hogy nagyon síkos légy. nyalással próbáljon meg orgazmushoz juttatni,majd ezután további nyalakodással,és ujjazással egybekötve tágitson finoman,körkörösen. ha már neked nagyon finom,és legalább 2 ujja befér ,hagyományos misszionárius pózban tegye oda.lassan tolja be akadásig. majd határozottan tolja tovább. Ha átszakadt,azonnal áljon meg,és várjon 1-1,5 percet,közben simizzen,csókolgasson,de ne mozogjon benned.

Azután lassan tolja be tövig,majd lassan ki.és újra be. ha ügyesen csinálja,kb 2 perc múlva már nem fáj,és el fogsz tudni élvezni a végén.

2015. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 La femme fatale ***** válasza:
22%
gyors és kemény döfés...xd SZÁRAZON ha lehet
2015. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
hátulról jó erősen! egy lökésre távozik a szűzhártyád
2015. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Több normális aggyal megáldott ember kéne ide. Például olyanok, mint az első válaszoló. Akinek köszönöm a válaszát. :)
2015. júl. 3. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak lassan, finoman. Az 1.-re hallgass A-tól Z-ig, mert nagyon is jól mondja.
2015. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lassan.. de a legjobb ha Te irányítassz mivel csak te érzed.. mielőtt elvesztettem én is pont ezen agyaltam :)
2015. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
t
2015. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!