Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prűd emberek szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prűd emberek szexuális kapcsolata olyan lehet, mint némely erős vallásos embereké?

Figyelt kérdés

A prűd emberek nem szeretik az orális szexet, meg az ilyeneket. Csak úgy, mint az erős vallásos emberek, bár ezek között a fanatizmus is megfigyelhető...


Tehát akkor a két csoport szexuális élete semmiben sem különbözik egymástól nem?


2015. júl. 4. 18:07
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Kedves előző, erről a mélyes vallásos lányról:


Nem szeretnék most teológiai dolgokba belemenni, mert nem tartom magam vallásosnak, de - ha most a kereszténységről beszélünk - akkor nyugodtan mondhatjuk, hogy a lenyzó képmutató. Jézus elég magasra tette az erkölcsi mércét, még a gondolati szexuális kívánságot is bűnnek ítélte, tehát a szex minden formája csak házasságban fogadható el. Arról nem is beszélve, hogy ha neki szenvedés ez az egész, akkor még rosszabb a hit élete, mint gondoltam volna, erre is vannak külön kijelentése, pl Pálnál. Ezért sem bírom a vallásos embereket, mert a többségük ilyen képmutató. Az ég világon semmivel sem jobbak az utca emberénél. És ezzel be is fejezem a bibliaórát, tehát pont.


Visszatérve az eredeti kérdésre, az >>igazán<< mélyen vallásos emberek azonban prűdek, és irtózkodnak az ilyen dolgoktól, mint az orál, ezért mertem őket azokhoz az emberekhez hasonlítani, akik bár nem vallásosak, de mégis hasonlóan gondolkodnak.

2015. júl. 4. 20:35
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, jót szóltál.

Ha a volt pasim lett volna nekem az első, akkor én is megutálom az orált. Nem elég, hogy nyalni nem tudott, hiába próbáltam neki segíteni, és hiába voltam türelmes, amikor én elégítettem ki orálisan, teljesen hirtelen lenyomta a torkomon az éppen nem csekély méretű szerszámát. Borzasztó érzés volt. Ha ő lett volna az első tapasztalatom, soha többet nem bíznék meg férfiban ilyen szempontból, de szerencsére voltak jó tapasztalataim is, de teljesen megértem, ha neked van rá okod, hogy ne csináld.

Én az anállal vagyok így. A volt pasim addig erőltette, míg hagytam magam, azóta a szexet magát sem kívánom. Ennek rengeteg lelki háttere van. De ezt a pasik úgysem fogják felfogni, mivel ők a farok másik végén állnak, valamint sok nő van, aki élvezi. És akkor jönnek azzal, hogy de Juliska élvezte, akkor te miért nem vagy rá képes...? Csak hogy még jobban a földbe döngöljék az ember önbizalmát... kösz de nekem többet pasi NEM kell...

Ja, és én senkit nem d.gnék meg felcsatolhatóssal. Ne cserélődjenek már fel a szerepek.

Szóval valamilyen szinten én is prűd vagyok, de semmilyen valláshoz, vagy felekezethez nem tartozom.

2015. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
utolsó alatt a 10-esre gondoltam, bocsi.
2015. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

@20:29


Felkeltetted az érdeklődésemet. Azt mondod, nem szereted az orált, de tudsz elég perverz lenni. Ez hogyan lehetséges?


Nagyon érdekes nő lehetsz!

2015. júl. 4. 20:37
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

#14: Miért az ember, ha nem szereti az orált, már nem is lehet perverz? :DDD Ez most valami vicc?

A kettő mióta függ egymástól? Találjátok már ki, hogy az a nő, aki nem orálozik, már konkrétan alkalmatlan a szexre.. :D

2015. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Előző, arra kérlek, mondj nekem pár dolgot, hogy miben nyilvánul meg az, hogy egy olyan csaj perverz, aki nem szereti az orál szexet.


Hogy mutatja ki a gyakorlatban a perverzségét szex közben?

2015. júl. 4. 20:46
 17/28 anonim ***** válasza:

Hűha... én szeretem az orált, de hogy orál nálkül nem lehet vad a szex... hát... neked is elég szegényes lehet a szexuális kultúrád, kérdező.


Volt már úgy, hogy az egyik exemmel baromira kívántuk egymást egy tó partján, körülöttünk emberek stb... el kellett vonulnunk, én már olyan nedves voltam, hogy annál nedvesebb már nem is lehetek :D pedig még hozzám sem ért, és neki is már kőkemény volt a pénisze. Egyszerűen nem volt idő az orálra, mindketten egymás nemiszervében akartunk lenni, és egy hatalmas, vad szeretkezés lett az egészből, akkora élveéssel, hogy az hihetetlen. Konkrétan pár percig tartott az egész. Orál nélkül. És életem egyik legvadabb menete volt. ÉS nem csak nekem (mert lehetne mondani, hogy prűd vagyok, és azért), hanem neki is, mivel nemrég találkoztam vele és ő is ugyanúgy emlegette ezt az alkalmat mint én - az egyik legcsodásabb volt mindkettőnknek.

Ismétlem: orál nélkül. Miközben mindketten szerettük csinálni.

Érted?

(bocs, ha túl szókimondó volt a válaszom)

2015. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem igazán értem, hogy egy kemény szex és a perverzió között hol van a különbség.


Az előző azt írta, nem szereti az orált, de tud perverz (természetesen a szó pozitív értelmében) lenni. Egy kiadós dugás még nem perverz, hanem természetes.


Ezért kérdezem, hol van a perverzió? Pl nyilvánosan csinálják egy bulin, vagy bevesznek egy csajt? Vagy hogy tud perverz lenni egy olyan csaj, aki az orált nem szereti?

2015. júl. 4. 20:57
 19/28 A kérdező kommentje:
Mármint az összefüggés... :D Tehát egy kemény szex, és a perverzió között hol az összefüggés. >_<
2015. júl. 4. 20:58
 20/28 anonim ***** válasza:

"Vagy hogy tud perverz lenni egy olyan csaj, aki az orált nem szereti?"

Könyörgöm ne legyél már ennyire szűk látókörű, az ég áldjon meg. Miért ne lehetne perverz valaki, aki nem orálozik magyarázd már el nekem??!


"Mármint az összefüggés... :D Tehát egy kemény szex, és a perverzió között hol az összefüggés"

Miért az orál és a perverzió között hol van az összefüggés, de most őszintén?? :D Na ez most pont ugyanolyan. Ha szerinted, meg sokak szerint az orál alap, akkor attól miért lesz valaki perverz?

Eléggé szegényes lehet a szexuális életed, ha szerinted csak úgy lehet teljes, perverz és isteni a szex, ha van orál..


De amúgy:

Ezek a perverz dolgok általában jönnek úgy magától a szex hevében.

Szeretem, ha pl. a srác kicsit durvább, fogja magát és nekivág a falnak, ha odabilincsel az ágyhoz vagy kikötöz, lefogja a kezem. Ha szex közben kicsit tépi a hajam, ha néha rácsap a fenekemre, ha fogja magát rádob az ágyra és egy vadat szexelünk stb stb.

Olyan helyen is kipróbálnám, ahol magas(abb) a lebukás veszély.


De hát igen, én már csak egy prűd lány lehetek, mert nem szeretem az orált. Nem is tudom milyen az a szenvedélyes vad szex. De rossz nekem :D

2015. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!