Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prűd emberek szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prűd emberek szexuális kapcsolata olyan lehet, mint némely erős vallásos embereké?

Figyelt kérdés

A prűd emberek nem szeretik az orális szexet, meg az ilyeneket. Csak úgy, mint az erős vallásos emberek, bár ezek között a fanatizmus is megfigyelhető...


Tehát akkor a két csoport szexuális élete semmiben sem különbözik egymástól nem?


2015. júl. 4. 18:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező.

Valamiért úgy értelmeztem, hogy a perverziót a válaszadó hölgy úgy gondolta el, hogy ő szereti ettől függetlenül (mármint orál nélkül) a kemény szexet. Tehát perverzség nála = kemény szex.

És az ő fogalmait automatikusan átvetítettem a te szóhasználatodra. Ebben hibáztam, elnézést kérek.

Persze ezzel a hölgyet sem szeretném leszólni!

De a perverzió nálam sem itt kezdődik és én sem vagyok perverz.

A fenébe, feleslegesen meséltem el azt a csodás d.gást! :D Bocs, utólag. :D

2015. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Még egyszer én, a 21-es

Kérdező, látod? A leány is szeretheti a perverzebb (pl bilincses) szexet úgy, hogy nincs orál. :)

Ez nincs az orál szexhez kötve... És sok mindenben igaza van a válaszadónak. Gondolkozz kicsit árnyaltabban. Nincsenek ám csoportok, hogy oké, ő szereti az orált, akkor képe a perverebb szexre, oké, ő nem szereti, ő nem képes.

Az emberek nem így vannak összerakva. :)

És most ezzel nem megsérteni akarlak, azt akarom, hogy lásd, az emberi nem elméjének, énjének, ha úgy tetszik, lelkének több rétege van, és nem lehet, csak felszínes csoportokra osztani, amikkel aztán sok embert csak megbántasz.

2015. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Kinek mi tartozik a perverzióba, én nemcsak feltétlen a kemény szexet értem ez alatt, de ha nem baj, akkor most nem fogom ecsetelni a szexuális életem/szokásaim.


De ha te perverznek sorolod be a orált, akkor ennyi erővel a kemény dugás is számíthat perverznek..

2015. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#22-es: Áhh ez az, valaki érti amit mondok, akkor csak nem feleslegesen írtam, amit írtam :D


Amúgy a 23-mas válaszomat a kérdezőnek írtam, mielőtt félreértés alakulna ki.

2015. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

@21:03-nak néhány komment:


"Eléggé szegényes lehet a szexuális életed, ha szerinted csak úgy lehet teljes, perverz és isteni a szex, ha van orál.."


-->Elmondom neked, hogy nem a szexuális életemből vontam le ezt a következtetést, hanem abból, ahogy általában azok viszonyulnak az orális szexhez, akik visszautasítják. Az ilyeneknél nehéz elképzelni, hogy bevállalósak.


"Szeretem, ha pl. a srác kicsit durvább, fogja magát és nekivág a falnak, ha odabilincsel az ágyhoz vagy kikötöz, lefogja a kezem. Ha szex közben kicsit tépi a hajam, ha néha rácsap a fenekemre, ha fogja magát rádob az ágyra és egy vadat szexelünk stb stb."


-->Ember, te aztán mazochista vagy. XDDDD Most olyan, mintha egy szende kis szűzről derültek volna ki dolgok :D


Egyébként attól, hogy nem orálozol, még kézimunkázol a pasinak, vagy az sem fér bele nálad?

2015. júl. 4. 22:08
 26/28 A kérdező kommentje:

@21:07


Semmi baj nincs, és jöhet még egy pár ilyen story!


Ritka az, amikor olyan topik születik, ahol normálisan, és ilyen nyíltan el lehet beszélgetni a nőkkel a szexről. Kicsit eltértünk a kérdéstől, de nem baj :D.


Ha pedig már itt tartunk, mit gondoltok a grouppen sexről? :D

2015. júl. 4. 22:10
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te meg beteg vagy :DD Most akkor így már jobb?

Nem vagyok én mazochista, ugyanis ezekkel a dolgokkal nem okoz fájdalmat nekem a pasi és nem is aláz meg vele, de mindegy.


"Most olyan, mintha egy szende kis szűzről derültek volna ki dolgok"

Attól mert nincs orál még nem leszek szende szűz ;)


"Egyébként attól, hogy nem orálozol, még kézimunkázol a pasinak, vagy az sem fér bele nálad?"

Nem kell ám ufóként kezelni, mert bármit írsz, érezni benne hogy mennyire idegenkedsz ettől az egész orálmentes dologtól. Ugyan olyan ember vagyok, mint te vagy itt bárki más, semmivel sem több egy olyan ember, aki orálozik, attól aki nem.

Amúgy ha szexre kerül a sor kézimunkára általában nincs szükség.. ;)


Grouppen? Az nem igazán vonz.

2015. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

@22:32


Nem kell komolyan venni a dolgokat, csak hülyéskedtem. :D


Viccen kívül egyszer kipróbálnék egy ilyen orálmentes csajt, hogy vele milyet tudok produkálni vele. A dugás az dugás lenne, nyilván abban nincs különbség, de azért kíváncsi lennék, hogy pótolná az orált, tudna-e olyat csinálni, amitől szintén el tudok menni. Szerintem annál nincs jobb, mint amikor egy bombázó csaj a szájával kényeztet. Na, meg persze én is őt, főleg, ha szép a puncija. :D


Nem nehéz kitalálni, hogy egy ilyen kaland után aztán vissza is térnék a hagyományos szex ideálomhoz.


Szerintem a grouppen jó, de persze nem mindegy a felállás, nekem csak az tetszene, ha rajtam kívül hölgyek lennének ott. 2 vagy 3, esetleg több? :D haha

2015. júl. 5. 02:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!