Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség íz és élmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség íz és élmény szempontjából aközött, ha egy szép vagy egy ronda lánnyal smárolok?

Figyelt kérdés

Eddig még soha nem smároltam.

Végülis smárolás közben nem is látjuk a lány arcát. Elképzelhető volna, hogy egy rondával jobb érzés smárolni, mint egy széppel?


2015. júl. 4. 20:11
 1/7 RRR ***** válasza:

csak kívánd a csajt

ellenkező esetben ,tök mindegy hogy néz ki:rossz élmény lesz

2015. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kinek mi a ronda kinek mi a szép? :)

Van akinek egy kacsaszájű fosbarnára szolizott plázarbanc a gyönyörű, van akinek egy telt lány az, van akinek az jön be ha rövidhajú piercinges.. tetovált..

Na ezzel azt mondom, hogy valaki valakinek biztos szép. DE! nem függ szerintem attól, maximum ha nagyon benned van, hogy uramisten kivel smárolok és az undor benned van..

Lehet, hogy rohadtul bejön a csaj de nem mos fogat és olyan az érzésed mintha egy kutyatálat nyalogatnál :D


Szerintem a csókolózás elsősorban érzelmek alapján változik (én mikor előszőr voltam szerelmes hiába ügyetlenkedtünk az elején 100x jobb volt a csók mint máskor).

23/L :D

2015. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

valamenyit csak latsz ha nem csukod be a szemed


rondaval amugy sokkal elvezetesebb izgalmasabb, es az ize is finomabb

2015. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kulonleges erzest izt ad hozza ha kicsit viszolyogsz a csajtol


persze lehet nalad nem, de muszaj lesz ha rondat talalsz csak magadnak

keresnel szepet...

2015. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább attól függ hogyan csókol, ismerek kövér nőt is aki nagyon rosszul, meg kívánatos vékonyat is aki nem tud csókolózni...
2015. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az íz nem attól függ, hogy milyen a külseje. Ha most eltekintünk attól, hogy valami ízes szagos ételt eszik a csók előtt és mindkét lány tiszta lappal indul, akkor azzal lesz jobb a csók akivel megvan a kémia.

Lehet, hogy egy csúnyácskább lány által kibocsátott szaganyagokra fogsz rákattanni és akkor teljesen mindeggyé válik, hogy mondjuk ha csak képen látnád őket akkor nem rá csorgatnád a nyálad.

2015. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a válaszokat, de szerintem a száj higéniájától függ inkább. A szépség, az mindenkinek mást jelent, így szerintem nem ezen lesz a hangsúly, inkább, hogy mit vált ki belőled. Ha ez működik, akkor a csók is jó lehet, hisz ez meg nem a szépségtől függ, hanem, hogy tud-e és mennyire éli bele, vagy adja át magát a csókolózásba.
2015. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!