Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan ismerkedjünk egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjünk egy idősebb nővel?

Figyelt kérdés
Gondolom ahogy az idősebb férfiak sokat fantáziálnak fiatalabb nőről, úgy az idősebb nők is fantáziálnak fiatalabb fiúról. De valahogy még is van valami gát ott, amit nem egyszerű átlépni. Hogyan lehetne? Itt inkább az extrémebb (nem túl extrém) eset érdekelne, amikor 10-15-20 év különbség is van.

2015. júl. 4. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy bárki massal.
2015. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerinted egy idősebb, érett nőt érdekelnek az olyan idiótaságok mint ami a tizen-huszonéves tinipitsákat? Mert én erősen kétlem...
2015. júl. 4. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Feladsz egy "fiatal, sportos férfi masszázst vállal..." hirdetést, aztán majd kapsz idősebb nőket -.-
2015. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz a neten, ott könnyen megtalálhatod a hasonló érdeklődésűeket.
2015. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ha csak szexre kell, vannak ilyen típusú ismerkedő oldalak

szextárs... stb.

nem keverendő össze a szeksztánssal!

2015. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

amúgy hány éves vagy?

milyen korú nők érdekelnek?

mi a gondod a saját korosztályoddal?

2015. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem mert annyira érdekelne, de kíváncsiságból, és hogy megértsem a nőket is úgy értem magamból kiindulva fiatalabb,azonos korosztály,idősebb nem zárkózok el, mert mindegyik mást tud nyújtani, de vajon a nők hogy vannak ezzel?


És mivel fiatalabb, és azonos nők már voltak, és más-más módszerrel kellett felszedni őket. De idősebb nővel még nem volt dolgom, és nem is nagyon tudom hogy kellene hozzáállnom.


Am 22 vagyok

2015. júl. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!