Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem elveszteni végre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem elveszteni végre a szüzességem?

Figyelt kérdés
Ha alacsony vagyok, minden lány szerint ocsmány és 28 évesen még csak randim sem volt, pedig rengeteget próbálkozom.

2015. júl. 5. 09:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Fizetőssel minden esélyed meg van rá
2015. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Sosem mennék el prostihoz. Akkor inkább maradok szűz, de vannak magammal szemben elvárásaim, és sosem lennék annyira igénytelen, hogy egy örömlánnyal veszítsem el.
2015. júl. 5. 09:47
 3/43 anonim ***** válasza:
Hasonlóan ronda lánnyal igen.
2015. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
3: Hidd el, nekem mindegy, hogy hogyan néz ki egy lány, ha legalább szóba áll velem. De ilyen lánnyal még nem találkoztam.
2015. júl. 5. 09:55
 5/43 A kérdező kommentje:
5: Nem vagyok dagadt, sem kocka.
2015. júl. 5. 10:13
 6/43 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, miért nem állnak veled szóba...

Picit nem írnál magadról nekem privátban?

2015. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%
Elösször is nem vagy ocsmány, meg ronda sem. Nincs ilyen ember, mindekinek más az arcszerkezete, még jobb is ha nem hasonlítasz a buzeráns modellekre :D Keresgélj normális lányt, könyvtárban itt-ott, kis idő lesz leszedni a bugyiját de megéri :D
2015. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
7%
Fejezd már be te nyomorult.
2015. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
8: Neked is szép napot, és addig tuti itt leszek, amíg nem lesz barátnőm. Ja, igen: a külsőm miatt erre semmi esélyem... Szóval így jártál, ha nem akarod olvasni a soraim, és homokba dugnád a fejed, akkor hagyd ki a kérdéseim, nem fogsz hiányozni senkinek sem, főleg úgy, hogy csak kötekedni tudsz.
2015. júl. 5. 12:55
 10/43 anonim ***** válasza:
87%
Neked nem az a bajod, hogy állítások szerint alacsony, ocsmány, szűz, vesztes balfax vagy, hanem, hogy ezeket mindennap elismétled magadnak vagy százszor, hogy el ne felejtsd. Te nem fogadod el önmagad, de elvárod, hogy majd kesz egy csajod,aki odáig van érted. Mégis mire fel? A beteges öngyűlölet annyira az önazonosságid része lett, hogy elképzelni sem tudod nélküle az életedet, mint aki a félszemére megvakul. Először tavarja, majd megszokja végül belenyugszik. Vagy mint s remény rabjai filmben az intézményfüggő fegyencek. Te is olyan vagy. Sokszor kérdeztem már hogy mi a francért rinyálsz itt évek óta és miért irkálod ki ugyanazt ezerszer is. Szerinted csak a kérdésre válaszolsz, pedig nem.
2015. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!