Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ismertetek már meg itt barátnőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek már meg itt barátnőt?

Figyelt kérdés

Én nagyjából két éve, mikor nem tudtam, hol ismerkedjek, vagy a pinkvanilláról még hírből sem hallottam, poénból itt válaszoltam egy akkor 15 éves lány kérdésére. És elkezdtünk levelezni. Ennek már vagy két éve, és még mindig tartjuk a kapcsolatot, naponta beszélünk fb-n. Szóval ez egy nem várt sikersztori lett úgymond. Egy nagyon jó barátság kezdete. Kíváncsi vagyok, mással is történt-e hasonló. :)

18/L



2015. jún. 2. 04:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Itt lányok? Csak kioktatni tudnak. Levelet írni nem.
2015. jún. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt hozzá szerencsém :D
2015. jún. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem is lesz amig ilyen Jeghercegno98 meg Nagy Bogi felek es hozzajuk hasonlok vannak itt!

Ezek az a tipusuak,akik elkezdik a beszelgetest es egyszer csak mindenfele indoklas nelkul eltunnek..

2015. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt ismertem meg a barátnőm,még együtt vagyunk és még nagyon sokáig szeretnénk :)
2015. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Kiss Szabrina15 válasza:
Én most ismertem itt meg egy 18 éves lányt.Nagyon sokat és jókat beszélgetünk.Sajnos a távolság miatt még nem sikerűlt találkoznunk:( 16L
2015. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Én is itt ismertem meg a barátnőm :) 21/f
2015. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy itt kellene keresgélnem nem sok éve a társkeresőkön. Pedig azt hittem a társkereső oldalak azért vannak hogy társa legyen az embernek. Bár itt írtam privátba de nem írtak vissza és azt sem tudom sokszor hogy fiúnak vagy lánynak írok.
2015. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vannak itt jofejek, harom nohoz is volt szerencsem itt, abbol ketto kapcsolat, es most is tart utobbi.
2015. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is itt ismertem meg egy nagyon jó barátnőmet, örülök, hogy írtam neki.:)

17/L

2015. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 opened paradise ***** válasza:
100%

Igen,de én nem vagyok lány.

Viszont ugyanúgy barát,aki lány,tehát nem csak barátnőt.

2015. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!