Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez most akkor randi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor randi?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel neten ismerkedtem meg.El akarom hìvni valmelyik délután kajálni.Mivel első találka,így jobbnak látom,ha először csak nappal kajálunk valamit,sétálunk és beszèlgetünk.Második alkalommal viszont már koncertre vinném stb.. vélemény? Lányok,szerintetek ez jó "terv" így? 20/f

2015. júl. 6. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze :)
2015. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Koncerten nem jó randizni (tapasztalat)
2015. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ki tudnád fejteni miért nem?(koszi a valaszokat megy a zold:))) )
2015. júl. 6. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán ráérsz vele akkor koncertezni, ha már összejöttetek +megismerted! De felesleges hosszútávra tervezni. A netes ismerkedésekből ritkán alakul ki komoly.
2015. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyik srác, akivel randiztam zenész volt. Nyilván a koncertjére mentünk, a csillárról is ismerős lógott, 2 percet nem tudtunk kettesben lenni, beszélgetni. Mert hangolnak, pakolnak, aláírást osztanak, stb.


Egy másik sráccal "csak nézőként" mentünk el egy koncertre randizni (első randi), és katasztrófa volt a srác is, meg a helyzet.

Zavarta, ha bárki hozzám szólt, nehezményezte, hogy nem tudunk beszélgetni (nem értem miért, mert az egész randi alatt nem beszélt összesen 3 percnél többet), ha véletlenül hozzám ért valaki (rockkoncert, ugrálás közben néha neked csapódik valaki), akkor utána közölte, hogy menjünk. Szóval furcsa volt.

2015. júl. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!