Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek bejön, ha egy...

Lányok nektek bejön, ha egy srác keze, nem nagyon, de egy kicsit eres=kilátszanak az erei a karján? :D Az azt szimbolizálja nektek, hogy izmos, hú de jó pasi? Fontos ez egyáltalán nektek vagy inkább a belső?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem jön be, de nem is taszít.

Ez olyan hogy van orra... :D

2014. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, ha nem durván eres :) Szeretem a férfias kezet, kart.
2014. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Van egy kb 190 centihez 65 kilós ismerősöm akinek full eres az alkarja pedig 0 izom van rajta.

Szval nem hinném

2014. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez inkább attól függ, hogy mennyire alacsony a testzsír%. Szóval egy gizdának ugyan úgy lehet eres. Nekem egyébként elég durván eres az edzés miatt és még nem találkoztam olyan lánnyal akinek tetszett volna :(
2014. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hmmm, meglepő utolsó :D
2014. ápr. 8. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szempont nálam, de férfias, ez tény.
2014. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Férfiasnak tartom az ereket egy karon :)


19/L

2014. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezen még nem gondolkodtam el. nekem is eres, de csak mert szálkás vagyok. mindig is ilyen voltam. mondjuk kicsi korom óta sportolok. de ez tényleg fure kérdés... ez olyan kb, mint hogy valaki szereti, ha a csajnak ott kicsit szőrös. valaki szereti, valakinek mindegy, valaki meg rosszul van tőle. vagy a fene se tudja:D
2014. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem számít. a barátom izmos mégsem eres fajta és ismerek olyat, akin meg semmi izom, semmi erő és mégis csupa eres.

ha izmos és azért eres, akkor férfias, de nem ezt szoktam nézegetni, semleges véleménnyel vagyok róla

2014. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én oda vagyok érte!
2014. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!