Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saiyans kérdése:

Lányok nektek bejön ha egy pasinak fontos hogy a csaj elmenjen szex közbe? 27/f

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 06:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Így már oké,,érthetőbb vagyok:)..na ja speciel nekem fontos
2015. júl. 7. 09:25
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd megérteni, hogy miért tartják néhányan furcsának a kérdésedet, szerintem érdemes lenne végiggondolnod, hogy téged mennyire lepne meg egy olyan kérdés, ami így hangzana:


"Férfiak, nektek bejön, ha egy nőnek fontos, hogy a pasi elmenjen szex közben?" :-)


Amúgy nyilván mindannyian értjük, hogy mi motiválta a kérdésedet, mert - hacsak abból vonok le következtetést, amit itt az elmúlt kb. másfél évben ezen a fórumon olvastam - tényleg vannak olyan férfiak, akiknek ez nem igazán, vagy egyáltalán nem fontos, és vannak olyan nők, akik ennek ellenére hosszabb-rövidebb ideig kitartanak mellettük - mint ahogy olyan férfiak is vannak, akik akár évek után is egy bulldog szívósságával küzdenek egy olyan partner hüvelyi orgazmusáért, aki még soha senki mással sem élte ezt át, és magának sem tud okozni.

2015. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket
2015. júl. 7. 10:03
 14/15 anonim ***** válasza:
nem én azt szeretem ha nem foglalkozik a kielégülésemmel.............
2015. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó dolog, ha a pasi foglalkozik a nő orgazmusával, de ez ne abba merüljön ki, hogy folyamatosan cseszegeted, hogy elmentél már? és most?, meg a végén "neked biztos nem volt jó" stb. Nem egy ilyen pasival volt már dolgom és halál idegesítő, és sokuknál ebben merül ki sajna a figyelek rád dolog.
2015. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!