Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Szoktatok strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Szoktatok strandon titokban csajokat fényképezni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik cimborám bárhol készít cuki csajokról lesifotókat. De olyan jól sikerülnek azok a képek. El sem hiszem, hogy ezt nem veszik észre. :D
2015. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha titokban csinálják akkor nem is tudom észrevenni :D
2015. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez egyrészt bűncselekmény, másrészt beteges... Mégis mire jók azok a képek? Ha bejön a csaj, akkor megpróbálom "felszedni", ha ennyi sincs benned akkor meg ne foglalkozz vele.
2015. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szerintem a képet felhasználni bűncselekmény csak.


pl lefényképezed a strandot.... oszt egy csomóan ott fekszenek. és pont úgy, hogy valaki benne legyen.

2015. júl. 7. 20:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha észrevenném, hogy valaki a strandon engem fényképez, tuti szólnék neki, hogy nem adtam a beleegyezésemet ahhoz, hogy képet készítsen rólam. Khm.
2015. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egyértelűen nem az adott személy van a kép középpontjába, akkor nem foglakozik vele senki és bár perelhető, de pl. egy csomó amatőr videóklipben is mennek az emberek az utcán, látszik az arcuk, de senkit nem érdekel. Ha valakit lefényképezel egyébként engedlynélkűl, úgy, hogy Ő a lényeg akk az bűncselelmény. Én személy szerint elkoboznám a gépedet, ha nem törlöd a szemem láttára.
2015. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ha a csaj emiatt szóbaáll velem, a pasival, az fél siker...., hiszen történik kommunikáció
2015. júl. 7. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes... Haveromat rajtakapták, a csaj pasija odament, kikapta a kezéből a telefont és a ott helyben földhöz vágta.
2015. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Olyan csajt fotóztam, aki full egyedül volt.
2015. júl. 8. 10:04
 10/11 anonim ***** válasza:
ha már megtetted akkor legalább ne reklámoznád....
2015. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!