Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok el tudnátok fogadni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok el tudnátok fogadni ha kiderülne hogy a pasitok elöttetek volt pasival is, ráadásul leginkább női szerepben, vagy ezt jobb ha titokban tartja?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 19:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Inkább tartsd titokban.:) Engem biztos, hogy zavarna..
2015. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Éngemis nagyon zavarna! :)
2015. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%
Onnantól kezdve nem tudnék férfiként tekinteni rá.
2015. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Szerintem se beszélj róla!
2015. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
77%

Bezzeg a sok ilyen csaj meg magyaráz hogy hú neki biszex pasi kell merthogy két pasival kényeztettetné magát...


21F, bi, voltam már pasival, mindkét szerepben

Aki így nem tud elfogadni az menjen szopjon le egy lovat.

2015. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
huh eddig eléggé az a kép jön le hogy ez egy tipikusan olyan dolog amiről jobb nem beszélni vagy akár érdemes hazudni ha szóba kerülne... ez tényleg annyira gázos dolog a csajok szemében hogy esélyt se adnátok onnantól a pasinak ? És ha már együtt vagytok egy ideje és úgy derül ki ?
2015. jún. 2. 19:43
 7/34 anonim ***** válasza:
9%
Hát azért normális nő ilyennel szóba se áll.
2015. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
7es: ez senkire sincs ráírva.
2015. jún. 2. 19:44
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
szerintem személyiségtől függ, én el tudnám fogadni, mert én úgy hiszem, hogy minden embernek joga van azt szeretni, és úgy akit, és ahogy akar
2015. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
68%

Ha már együtt vagyunk egy ideje, és úgy derülne ki? Jó kérdés...

Próbálnám, hogy ne befolyásoljon, mégis befolyásolna... mivel nem tudnék rá többet férfiként tekintené, ez elég rendesen ráütné a bélyeget a továbbiakra...

2015. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!