Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatnál legjobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnál legjobban a kinézet számit? Tapasztalatokat, véleményeket zöld kézért.

Figyelt kérdés

Szoval egy kapcslatom volt eddig vele vesztettem el a szüzességemet. Az ágyban nem nagy teljesitményt nyujtott egyszer sem élveztem el vele . Nem tudom hogy azért mert talán nem mertem elengedni magamat elötte, esetleg szégyenlös voltam, vagy alapbol nem vagyok rá képes. (masztinál igaz sikerül)

Most ugy néz ki hogy egy sráccal talán ugy alakul hogy összejárnánk, mivel egy buliban csokoloztunk (lehet itélkezni de mivel nem rég vesztettem el hajt a kiváncsiság és hiányom is van) szoval pasik! Ti ha összejárnátok egy lánnyal a külseje tetszik meg legelsönek ugye? Mert ha igen akkor jo mert nem leszek szégyenlös elötte :) tapasztalatokat szeretném ha irnátok. Köszi elöre is :)


2015. júl. 7. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. Külseje

2. Betegség

És ha mindenkinek oké minden, akkor :)

2015. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:

csak mert tetszik a külső , nem,

az kevés

2015. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Évfolyamtársam szoval van néhány közös oránk, de ugy igazábol nem annyira ismerjük még egymást :) nekem csak az a legnagyobb bajom hogy tartok attol hogy nem tetszenék neki ruha nélkül.
2015. júl. 7. 22:34
 4/14 RRR ***** válasza:

picit nem ért,ha a személyisége is bejön

különben nem lehet nagyot szeretkezni senkivel,szerintem

2015. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Neked még nem való a szex, éretlen vagy.
2015. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy elégedett a testeddel?
2015. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem.

A "legcsunyabb" pasim dugott a legjobban. Nyilvan nem volt csunya, de mondjuk igy a legkevesbe nezett ki jol a tobbi kozul. Megis o olyan volt,hogy legszivesebben egesz nap csak dugtam volna vele.

2015. júl. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rib...nc vagy.
2015. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...:D
2015. júl. 8. 13:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Tehát elismered.
2015. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!