Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatnál legjobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnál legjobban a kinézet számit? Tapasztalatokat, véleményeket zöld kézért.

Figyelt kérdés

Szoval egy kapcslatom volt eddig vele vesztettem el a szüzességemet. Az ágyban nem nagy teljesitményt nyujtott egyszer sem élveztem el vele . Nem tudom hogy azért mert talán nem mertem elengedni magamat elötte, esetleg szégyenlös voltam, vagy alapbol nem vagyok rá képes. (masztinál igaz sikerül)

Most ugy néz ki hogy egy sráccal talán ugy alakul hogy összejárnánk, mivel egy buliban csokoloztunk (lehet itélkezni de mivel nem rég vesztettem el hajt a kiváncsiság és hiányom is van) szoval pasik! Ti ha összejárnátok egy lánnyal a külseje tetszik meg legelsönek ugye? Mert ha igen akkor jo mert nem leszek szégyenlös elötte :) tapasztalatokat szeretném ha irnátok. Köszi elöre is :)


2015. júl. 7. 22:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Valaki nagyon kötekedös kedvében van ugy látom. :D
2015. júl. 8. 22:16
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a kinézet mellett, hogy legyen szép a szeme és kölcsönösen vonzónak találjuk egymást, hisz anélkül elég gáz lenne egy komolyabb folytatás...

Amúgy én is ilyen kapcsolatot keresek most. Szóval, ha egy lány tervezget ilyesmit, akkor írhat bátran privit :P

2015. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi volt ebben kötekedés?
2015. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem legalább olyan fontos lenne, hogy jó legyen vele a szex, bevállalós legyen, ő is találjon ki új dolgokat és ne csak ott feküdjön, mint egy darab fa. Inkább kéne egy ducibb csaj, aki odateszi magát az ágyban, mint egy modell, aki csak fekszik mozdulatlanul szex közben.
2015. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!