Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok közös zuhanyzóban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok közös zuhanyzóban? Mennyire nézitek meg egymásT?

Figyelt kérdés
Csajok közös zuhanyzóban?Mennyire nézitek meg egymásT?Hidegen hagy mivel másiknak is 'olyan'?Vagy megnézed azért neki mekkora a cicije esetleg ott lent?Téged mennyire bámulnak meg ilyen helyzetben?

2015. júl. 8. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom mindig megnézem a többi lányt,de látom engem is szoktak.
2015. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden lány megnézi a másikat. Bámulni nyilván nem szokás, de megnézzük, hogy hozzánk viszonyítva milyen egy másik lány alakja.
2015. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És van,hogy megtetszik egy másik lány?
2015. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,van olyan!
2015. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sosem mutogattam magam mások előtt, így erről nem tudok nyilatkozni... A többiek testét szívesen megnézem, elsősorban összehasonlítás céljából. Ha tetszik is, amit látok, akkor meg már nyilván más szándékból.
2015. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Megszoktam nézni, de nem összehasonlítás miatt, csak szeretem a szépet, persze nem bámulva, de akkor többször odapillantok. Volt, hogy észrevettem néznek, de ők sem bámulva és mosolyogtam, viszonozta.
2015. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!