Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha láttam két fiú kolistársama...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha láttam két fiú kolistársamat, amint a zuhanyzóban keféltek, akkor szerintetek illetlenség lenne valahogy a tudtukra adni hogy én is beszállnék?

Figyelt kérdés

Nem tudom együtt vannak-e, mit éreznek egymás iránt, csak dugópajtások-e, stb, szóval semmit. Akit dugtak az 2 szobával arrébb lakik, a másik egy emelettel feljebb.


Nem is tudtam hogy melegek és semmi ilyesmit. Beszélőviszonyban vagyok mindkettővel.


2015. júl. 7. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg csak az egyiknek, hogy láttad őket, és tedd hozzá, hogy örülsz, mert nem csak te szeretnél ilyet ott. Aztán ha ők is vevők rá, kialakul.
2015. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyenbe én is beszállnék :D
2015. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is! na látod kérdező, már meg is vagyunk 3an :P
2015. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

őszintén, szerintem most ők fullra paráznak, hogy elkürtölöd a dolgot, és utána ki lesznek téve mindennek.


nyugtasd meg őket, hogy tőled nem kell tartaniuk. ennek kapcsán el lehet kezdeni egy őszinte beszélgetést, és abból tuti kiderül, hogy mi ott a szitu, és hogy te ebbe beleférsz-e

2015. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha igaz a story akkor eleg naivak voltak hogy egy koliban ami nem ures nekiallnak kefelni, a zuhanyzoban, ahol baromi nagy a lebukas eselye..

ejszaka tortent?

2015. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez, Helix Academy? :D
2015. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


4: Ők nem láttak meg engem. Kb 10 másodpercig néztem őket, aztán elsunnyogtam.


5: Nyáron a koli lakóinak 90%-a hazamegy. Az emeletemen ahol évközben 50-en laknak, most 8-9-nél is kevesebben vannak.

Délután történt a dolog, amikor jellemzően senki nem fürdik (én is vagy reggel vagy este szoktam). 2x6 zuhanyfülke van, amiknél a 6-os részeknél elhúzható függöny van. De nem volt teljesen elhúzva és onnan láttam a résen az egyik zuhanyzó alatt őket.


Ma vagy holnap ha visszaértem megkérdezem az egyiküket.

2015. júl. 8. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Majd írd meg, mi történt, sok sikert!
2015. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
na beszéltél velük?
2015. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt? Lett valami?
2015. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!