Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha a nők ujjazással is ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha a nők ujjazással is ki tudják magukat elégíteni, akkor miért fontos a péniszméret egyeseknek?

Figyelt kérdés

Sokan itt az oldalon azzal jönnek,hogy 15-16 centis pénisz mondjuk 5cm vastagsággal,csak pisilésre jó,de nőt kielégíteni vele nem lehet.

De ha egy nő ujjazással is ki tudja magát elégíteni,akkor nehogy egy 15 centis pénisz ne legyen már kevés ehhez.

Ráadásul a vagina 10-12 cm hosszú,az idegvégződések többsége,pedig a vagina elülső részén van.



2015. júl. 8. 18:16
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
ki mondta,hogy kicsi? Nincs akkora mint egy lónak,de attól még nem kicsi.
2015. júl. 8. 19:25
 22/44 anonim ***** válasza:
53%
És ezt te állitod vagy igy is van?
2015. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
a 3-3,5cm vékonyságú pénisz nagyon vékony, szinte csak maszatolsz vele, tudom nekem is ilyen vékony és gumi is sokszor lecsúszik v meglazul rajta. Csoda,hogy eddig csak 1 nő kapott röhögő görcsöt, a többi tudta magát tartóztatni. 15cm-el nem lesz gondod, ilyen 12cm-el és 3cm vékonysággal már jó sok...
2015. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
34%
Hogyha nagy farkas lenne, nem reagáltál volna így arra, hogy azt írtam: a vastagat szeretem, hanem örültél volna. Innen tudni, hogy kicsi a pöc.söd.
2015. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Örültem volna? Ugyan minek? Nem is ismerjük egymást,csak írogatjuk a kommenteket.
2015. júl. 8. 19:54
 26/44 anonim ***** válasza:
73%
Szoptatás szempntjábl teljesen mindegy az emlő mérete. A kicsi épúgy ellátja a funkcióját, mint a nagy. Mégis évmilliók óta a nagy mellekre bujókik a férfinép. Vajon miért, kérdező?
2015. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
43%
Jaj anyám, olyann hülyeségeket irtok fiúk. Jó, hogy úgy tudjátok, milyen egy nőnek, mikor meg**ják, ez igen. Képzeljétek el, nekem a kis**rkú barátommal szinte borsódzott a hátam szexelni, mert úgy éreztem, valami kis hülye virsli van bennem, olyan szánalmasnak éreztem az egészet. A másikkal, akinek kétszer akkora volt meg fantasztikus volt. És amúgy, ha maszturbálok én nem tudok hüvelyi orgazmust produkálni, csak csiklóit. :) Szóval ennyi, s lehet osztani az észt, szerintem csak jobban tudom nő létemre, mint ti férfi létetekre, hogy mit érez a vagina, mivel nekem van, nektek meg nincs.
2015. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk én nem tudok elélvezni ujjazással. Csak ha nyalnak. Tehát ezzel indul.

De attól még utána kell a szex, és ha már bennem van, azt szeretem érezni.

Egy rövid kis vékony fa$z olyan, mintha nem is lenne bennem semmi. Pedig elég szűk vagyok, ezt többen mondták.

Nekem olyan 17 cm-nél kezdődik a fa$z, körbemérve kb 10-12 cm, ami már jó.

2015. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
18: 3 és felet írtam, és Durex Elite-et használok (azaz ma már Feel Intimate a neve). Oda kell figyelni rá, de nem szokott gond lenni. De más óvszerrel sem.
2015. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Nekem 14 cm hosszú és 4 cm vastag


nah még jó hogy nem csajozok ez miatt pedig már nagyon kellene, mivel 28 éves vagyok.

2015. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!