Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit csináljak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak egy olyan pasival akinek fontos is vagyok meg nem is? :/

Figyelt kérdés
arról van szó h ez a pasi fontos nekem látásból ismerjük egymást és körülbelül egy hete kezdtünk találkoztunk kettesben az a helyzet h nem történt semmi mert egészségügyi okok miatt nem mentem bele a dolgokba,annyi történt h megcsókolt miután haza hozott csókkal köszöntünk el és utána egy fél óra múlva írtam neki h jó volt a találkozás,és ő erre annyit írt vissza h ne írjak neki olyanokat h szeretem meg h drágám.azóta többször találkoztunk az utcán és kacsintgat rám meg mosolyog meg megkérdezi h hogy vagyok meg h mi a helyzet veled de vissza írni meg nem ír,Szerintetek mit csináljak??
2015. júl. 6. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Írtad neki, hogy szereted?
2015. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utcán szimplán csak nem meri megmondani a frankót szemtől szembe. Neten meg nem is akar válaszolni mert ott meg minek is válaszolna.
2015. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pipázd le...
2015. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!