Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, ti szégyenlősek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szégyenlősek vagyok a meleg barátotok (aki kvázi a barátnőtök) előtt? Vagy simán átöltöztök előtte úgy, hogy lát titeket meztelenül?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

A barátnőim előtt sem vetkőzök meztelenre, így hát a meleg barátom előtt sem.

Melltartóra, bugyira simán beleférne, bár azt sem szoktam egyébként.

2015. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Feltételes módban is érvényes a kérdés, azaz ha lenne meleg baritok, akkor szégyenlősek lennétek-e előtte.
2015. márc. 23. 18:57
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
A meleg barátom nem a barátnőm. Attól, hogy meleg, még nem transzi. Ugyanúgy férfi, mint bármelyik hetero barátom. Amúgy max. bugyiig, melltartóig vetkőzöm le előtte, és a barátnőim előtt is.
2015. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy sértésnek veszik a lányok ezt a játékosnak szánt kérdést.
2015. márc. 23. 23:17
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor kezdjük előlről. Lányok, ti szégyenlősek lennétek a meleg barátotok előtt, akivel mély barátságban vagytok?
2015. márc. 24. 08:22
 6/18 anonim válasza:
65%
Ez egyénfüggő! Én igen, mivel alapból senki előtt nem vetkőzöm le, bugyi melltartó max a legjobb barátnőm előtt és a párom előtt, de attól, hogy meleg, még férfi és engem zavarna ez..de lehetséges, ha tényleg szinte testvérként tekintenèk rá, úgy van rá esély, attól függ, ki mennyire szégyenlős mások előtt, én eléggé. Remélem, hogy ez válasz a kérdésedre, és érted amit îrtam.
2015. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ez teljesen korrekt válasz volt. :-)
2015. márc. 24. 08:40
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Melegként sokáig közös albérletben éltem egy lány barátommal. Na, ő nem volt egy szégyenlős fajta. Minden tétovázás nélkül bejött pisilni a fürdőbe, amíg én zuhanyoztam. Sokszor beszélgetttünk úgy, hogy ő a kádban áztatta magát, én meg a földön ültem a kád mellett.
2015. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
bárki előtt átölötözök,nem kell hogy meleg legyen.elég jó testem van és nudista strandra járok,szóval a széúégyenlősség nálunk nincs jelen.
2015. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen, szórakozásból nem mutogatom magam.

De egyáltalán nem vagyok szégyenlős, a nudin ezrek láthattak már meztelenül és egy cseppet sem zavart.

2015. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!