Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaha még keresni fog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha még keresni fog?

Figyelt kérdés
Barátommal sokat veszekedtünk, két hete szakítottam vele, mert nagyon ki voltam miatta. Egy hétig nem beszéltünk, de akkor nagyon kiborult és sírt, hogy nem akar elveszíteni. Aztán megkerestem egy hét után, újra akartam kezdeni, de ő azt mondta, hogy már nem érez úgy és nem szeret. Hogy lehet, hogy előtte még akart, egy hét múlva meg már esélyt sem adott? Van még rá esély, hogy valaha hiányozni fogok neki? Mennyi idő múlva?
2015. júl. 8. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez normális és ne aggódj hamarosan hívni fog. :)
2015. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hány éves korban vagytok? Az is fontos
2015. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk, de komolyan gondoltam vele, nagyon szeretem.

Első, miből gondolod ezt? :/

2015. júl. 8. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy rövid időn belül máris talált mást? Próbáld meg valahonnan kipuhatolni.
2015. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs más, ez biztos :/
2015. júl. 8. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
És lehetetlen hogy le tudjatok ülni ezt megbeszélni? Pl felkereshetnéd valamilyen "indokkal" és kicsit beszélgethetnél vele, vagy ha nyitott rá elhívhatnád hogy üljetek be valahová egy kávéra, és közben biztos ide terelődne a téma is egy idő után.
2015. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mikor újra akartam vele kezdeni, egy egész napot együtt töltöttünk előtte, csak barátilag viselkedtünk. Aztán meg akartam csókolni, de nem engedte és azt mondta nem lehet, mert nem szeret.
2015. júl. 8. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Várj még egy kis időt, neki is rendeznie kell magában a dolgokat. Ez lehet pár nap, esetleg pár hét is. Inkább várd meg azt hogy ő keressen.
2015. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én itt vagyok vigasztalásra :D
2015. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!