Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég lett vége egy másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak. Most nem beszéltünk már pár hete, fog valaha keresni vajon az exem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
én már másfél éve várom hogy keressen, de eddig nem tette.
2012. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem keres.
2012. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol és hogy lett vége?
2012. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem egy év után keresett ( majdnem 2 évig voltunk egyutt). Persze nekem már volt párom és már akkor sem érdekelt mikor szakítottunk. Egy percig sem hiányzott kulonosebb képp.
2012. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is vártam, de hijába mivel én még szeretem mentem utána de nem jötünk össze :( Ha karasz még valamit meg látsz rá esélyt keresd te szerintem, de lehet jobb ha hagyod a francba.
2012. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
énis szeretem még, de tanácstalan vagyok, hoyg keressem vagy sem.viszont vannak olyan dolgai amik bántottak nagyon, de azon is felülemelkednék csak, hogy újra együtt legyünk..
2012. jan. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!