Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátság extrákkal dologra?

Figyelt kérdés

régebben volt köztünk csók. Pár éve csak neten tartjuk a kapcsolatot.

Esetleg hogy célozhatok arra hogy kivánom őt, és aludnék nála..?:) hogy vegye a lapot, de mégis magától hozza fel a témát? 24/L



2015. júl. 9. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy nem-e találkoztok nála,és legyél ott olyan sokáig hogy már el tudd hozni hogy ott szeretnél aludni,és sajnos alvóruha sincs nálad :/ ezért ruha nélkül kell aludnod
2015. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy "együtt alszunk valamelyik nap?" így spontán.
2015. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem erre (ha nincs párja) vevő lesz. hívd át filmezni és ott majd szépen kialakítod a helyzetet
2015. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ird meg neki hogy leégett a ház vagy festás van nincs hol aludnod vagy elhagytad a lakáskulcsot nincs hova menned

de mindenképp ruha nélkül feküdj mellé az ágyban sötetbe majd ott rájön hogy mesztelen vagy és akkor már csak egy út van a szex,

de irigylem a pasit

ha nem jön be irj nekem nálam alhatsz mindennap és akkor van szex amikor te akarod

puszi sok sikert majd ird meg mi volt

gumi legyen nálad egy tucattal

2015. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha barátság extrákkal kapcsolatot akarsz csak tényleg, akkor keresheted elég egyértelműen, nem hülye férfi veszi az adást.


Kérdés, hogy tényleg csak ennyit akarsz-e csak tőle, nem sérül-e a lelked ettől? Mert ha szexpartnerként kezded egy férfinál, akkor az jellemzően nem fog soha komoly kapcsolatra számításba venni. Mondjuk az tény, hogy a szexpartnerségre alkalmas szintet minőségi férfinál is elég könnyű hozni, ehhez elég ha szép és ápolt egy nő (míg komoly kapcsolatra tervezett nőnek már belső értékeit, hátterét is nézzük).

2015. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nincs párja, ha lenne akkor biztos hogy nem akarnék ilyet tőle!

Igazából én szerettem régen őt.

Most vagyok túl egy nagy csalódáson, és most máshogy látok mindent. És kikapcsolodásra lenne szükségem, és ezt csak vele tudnám elképzelni.

2015. júl. 9. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Én anno a legjobb barátommal voltam így, aki lány volt, csak ott kezdeményeztem a dolgot. Elég gyakran néztünk együtt filmet péntek esténként, egyszer bedobtam hogy mi lenne ha szexelnénk, kacagtunk egy jót és azt mondta hogy oké. Egy ideig ilyen szexek voltak, de egymásba szerettünk, azóta is boldogok vagyunk.
2015. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:) összejött :) hétvégén nála leszek
2015. júl. 10. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:
majd videót róla :D
2015. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:DDDd
2015. júl. 11. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!