Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal típusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal típusú kapcsolat működik a valóságban is, vagy ez csak ilyen divatdolog?

Figyelt kérdés
Összebarátkozhat két idegen hosszútávon, ha a testiség a legfőbb cél vagy ez képtelenség? Lehet úgy 2 ember őszinte és tervezhet hosszútávra, ha nem akarnak kapcsolatot, szerelmet?

2015. jún. 4. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapja tart egy ilyen kapcsolatom,eddig minden a legnagyobb rendben. Nem divatból csináljuk,mivel senki se tudja rajtunk kívül,hogy összejárunk,azért csináljuk,mert jól esik és ismerjük egymást,megbízunk egymásban és jobb,mint minden hétvégén egy idegennel együtt lenni és kockáztatni.

Neki se meg nekem sincs most időm egy rendes kapcsolatram,viszont a szexre szükségünk van.

Az elején megbeszéltük ha bármelyikünk többet érez akkor vége,vagy ha lesz valakinek valaki más akkor is. Viszont ha két hónap alatt nem alakult ki szorosabb kötődés akkor már nem is fog :)

2015. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lehet persze,de szerintem előbb a barátkozás és utána a szex! tehát ne a szex miatt barátkozz, vagy hogy is mondjam :D


nekem már volt több ilyen is,de valamelyik félnél kialakultak az érzelmek,utána idegőrlés volt és "szakítás"

2015. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Volt 2 ilyen kapcsolatom is. Egyik mondjuk párkapcsolatból lett ilyen szakítás után. Nem passzoltunk, de békében váltunk el, viszont az ágyban elég jól egymásra voltunk hangolódva. Így amikor egyikőnknek sem volt senkije, pusztán baráti alapon dugtunk.

Másik ez után jött. vagy 2 évig eltartott. szintén baráti alapon néha néha jól éreztük magunkat.

Tudni kell a helyén kezelni. És csak akkor működhet, ha a másik irányában nincsen baráti érzelemnél több. Szexuális vonzalom kialakulhat érzelmi háttértől mentesen is, pontosabban szólva komoly érzelmektől mentesen. Elvégre barátság, bizalom azért van, csak a szerelem nem indul be. Így nincs féltékenység ha a másik randizni van.

2015. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, 6éve ismerem a srácot, nagyon jókat tudunk dumálni is és szexelni is, de már csak a beszélgetések vannak :)
2015. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én elsősorban olyan kapcsolatokra gondolok, amik az ismeretlenségből indultak. teljesen idegenként találtátok meg egymást, és direkt ilyen extrás barátságot kerestetek. valahogy nem tudom elképzelni, hogy vannak akik ezt egyből vállalják.
2015. jún. 4. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért ne? Bár mondanom se kell, hogy ez csak a nagyon elit férfiak kiváltsága. Érzelem nélküli szex, ez jól jellemzi a mai társadalmunkat.
2015. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mik azok az elit férfiak?
2015. jún. 5. 13:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Rühellem a barátság extrákkal kifejezést. Semmi eredeti nincs benne. Évekkel ezelőtt valaki fölkapta, azóta boldog-boldogtalan ezt szajkózza.
2015. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nekem is van szeretőm.
2015. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi idegenekként indultunk, körülbelül másfél hónapja, közben mélyebb bizalmi kapcsolat is kialakult köztünk a szex mellett; rengeteget beszélünk, lelkizünk. Én úgy kezdtem, hogy nem szeretnék kapcsolatot, és már ő is így van vele (vagyis majd gondolom szeretne, csak nem velem).


Bár megmondom őszintén, nehéz ez az egész. Egy szexkapcsolat szerintem simán működhet. De ebben vannak érzelmek. (Mi például múlt héten négyszer találkoztunk úgy, hogy egyszer sem volt szex.) Nem könnyű meghúzni a határokat és nem túlgondolni az egészet.

2015. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!