Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto. Spoiler. Szerintetek...

Naruto. Spoiler. Szerintetek mennyire helyes ez a gondolat menet/megérzés?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a vége nem az lesz, hogy Naruto Hokage lesz, hanem inkább az, hogy minden falu vezetését neki fogják átadni (bár tudom, logikátlan, de akkor is ezt érzem:D)

És nem gondolom, hogy bárkit is feltámasztanának, még Obitót sem miután majd most kinyírja magát majd valahogy:D


És egyébként még azt szeretném ha lenne folytatása a Narutónak, mikor majd Konohamaruék lesznek már felügyelő jouninok és láthatjuk a falu(k) életét:) Meg ki kivel jön majd össze és hogy milyen gyerekeik lesznek:)


2014. júl. 15. 02:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én remélem megmentik a világot a pasijával, persze úgy hogy közben életüket vesztik.
2014. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem,hogy ha vége a harcnak, akkor már nem lesz tovább, mert bámulatosan szar lett az egész.
2014. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja a végére csak egy rakat nyál lett az egész. és ha ezt még azzal is elrontják mint a harry potter-t hogy benyomták a kölykeiket is akkor teljesen ki leszek akadva. azt meg le lehet rendezni az utolsó részig hogy összejönnek sakurával. nem kell ahoz + x rész hogy lezárják csak amikor hokage lesz megmutatják pár képben a jövőjét vagy már akkor is együtt lesznek amikor hokage válik belőle. am én is gondoltam rá hogy minden nemzetet ő fog vezetni mert úgy lenne meg a mindenki által vágyott béke, de naruto meg annyira rá van izgulva a hokageségre hogy az meg nekem mindig azt sugallja hogy csak hokage akar lenni. ráadásul nem hiszem hogy minden kage lemondana a posztjáról, az meg lehetetlen hogy mindet kinyírják.
2014. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!