Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy baj, ha már attól is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha már attól is merevedésem van, ha megszólít egy szép lány?

Figyelt kérdés
Tegnap is a buszon egy szép lány ,hogy menj már arrébb te pénisz.Nekem pedig merevedésem lett:/
2015. júl. 11. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kajak így mondta, hogy: "Te pénisz." ???? XDXDXD
2015. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem akart káromkodni. :D F-a-s-z... :D

Az lehet, hogy nézett ki valahogy a csaj, de ez nagyon is minősíti a kis bunkóját... nekiáll egyből anyázni... :D

2015. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már merevedésem a buszon, azért mert annyira tetszett, akit megpillantottam, hogy olyat egy életben csak 1x látsz. De én ezt nem reklámoznám. Neked valami bajod van, ha ezzel akarsz itt ismerkedni.
2015. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy pedofil vagy, és a lányhoz érintetted a nemi szerved, ő meg jogosan felháborodott.
2015. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én biztos,hogy nem vagyok az, amit írtam ifjabb kori emlékem.Nem mentem közel hozzá, ezért nem is érinthettem meg. Ami a nadrágban történt ügyesen titkoltam, mivel én ültem, és azt hiszem táskám is volt, amivel tudtqm takarni magam. Szerintem inkább gáz szétkürtölni, mint az, hogy előfordul az fehér emberrel is, nemkell ahhoz valami nagy perverznek lenni.
2015. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!